PDA

View Full Version : سوال: غیر فعال بودن گزینه های بخش application redistributales در installshield

arezoo_khoshrah
شنبه 09 شهریور 1387, 22:48 عصر
من نرم افزار installshield 12 premier edition رو نصب کردم اما تمام گزینه های بخش application redistributales غیر فعال هستند و من نمیتونم انتخاب کنم که در برنامه set up برای من sql server رو هم نصب کنه، کسی میدونه علت غیر فعال بودن این گزینه ها چیه؟

Hsimple11
یک شنبه 10 شهریور 1387, 00:37 صبح
یعنی نمیتونید انتخاب کنید؟ رجیستر کرده اید؟ مجددا InstallShield را نصب کنید.

noshin2008
دوشنبه 11 شهریور 1387, 22:58 عصر
سلام اگر از اينستال شيلد به روي CD استفاده ميكنيد كه حرف شما قابل قبول است و گزينه هايي كه گفتيد غير فعال است در واقه كامپوننتها در نسخه CD وجود ندارند و در ضمن هيچ ربطي به جواب كاربر قبلي در پاسخ رجيستر ندارد.2تا پيشنهاد:
1:اگه شما در تهران زندگي ميكنيد كه پيشنهاد ميكنم كه بازارهاي تهران مثلا بازار رضا رو خوب بگردين و نسخه
DVD اينستال شيلد را بخرين يا اگه نبود مطمعنا بر روي 12 تا CD با تمام كامپوننتها عرضه شده!!
2:اگه شما از اينترنت سرعت بالا استفاده ميكنيد مثلا ADSL يا هر چيزه ديگه به غير از ديال آپ بريد و كامپوننتهاي اينستال شيلد را دانلود كنيد.
براي اين كار 2 راه ميتونيد بكنبد
اول اينكه بريد در منوي Tools و گزينه check for Update را بزنيد
دوم اينكه اگر همون نسخه CD را خريدين و به طور كامل نصب كردين براي آپديت كردن به اين مسير بريد:

\Program Files\Common Files\InstallShield\UpdateService\ اسم درايو

و ميتوانبد update هاي مربوطه را دانلود و نصب كنيد
و اگر نه هيچ ربطي به ناقص نصب كردن يا رچيستر نداره!!!!

اميدوارم تونسته باشم مشكلتون را حل كنم!

amin3271
یک شنبه 31 شهریور 1387, 16:22 عصر
آیا می تونید بگید برای حل این مشکل دقیقا کدوم یک از این کامپوننت های موجود رو باید دانلود کنیم؟

noshin2008
یک شنبه 31 شهریور 1387, 18:08 عصر
سلام.
شما میتوانید از گزینه های 1 الی 4 استفاده کنید.که اگر از قسمت اینستال اسکریپت استفاده میکنید 2 گزینه اول اگر فقط از پروژه MSI استفاده میکنید دو گزینه دوم.اگراز همه استفاده میکنید که 4 گزینه.
اگه باز به مشکل بر خوردید بگید تا کمک کنم.

موفق باشید.

behnam_dr
دوشنبه 08 مهر 1387, 09:27 صبح
دوستان من هم این مشکلو دارم اما با هیچ کدوم از راه حل ها برطرف نشد . خواهش میکنم یاری بفرمائید.
گزینه اول و دوم که خانم نوشین فرمودند رو نصب کردم اما موجب فعال سازی نشد.

clupcd
چهارشنبه 29 آذر 1391, 08:55 صبح
سلام اگر از اينستال شيلد به روي CD استفاده ميكنيد كه حرف شما قابل قبول است و گزينه هايي كه گفتيد غير فعال است در واقه كامپوننتها در نسخه CD وجود ندارند و در ضمن هيچ ربطي به جواب كاربر قبلي در پاسخ رجيستر ندارد.2تا پيشنهاد:
1:اگه شما در تهران زندگي ميكنيد كه پيشنهاد ميكنم كه بازارهاي تهران مثلا بازار رضا رو خوب بگردين و نسخه
DVD اينستال شيلد را بخرين يا اگه نبود مطمعنا بر روي 12 تا CD با تمام كامپوننتها عرضه شده!!
2:اگه شما از اينترنت سرعت بالا استفاده ميكنيد مثلا ADSL يا هر چيزه ديگه به غير از ديال آپ بريد و كامپوننتهاي اينستال شيلد را دانلود كنيد.
براي اين كار 2 راه ميتونيد بكنبد
اول اينكه بريد در منوي Tools و گزينه check for Update را بزنيد
دوم اينكه اگر همون نسخه CD را خريدين و به طور كامل نصب كردين براي آپديت كردن به اين مسير بريد:

\Program Files\Common Files\InstallShield\UpdateService\ اسم درايو

و ميتوانبد update هاي مربوطه را دانلود و نصب كنيد
و اگر نه هيچ ربطي به ناقص نصب كردن يا رچيستر نداره!!!!

اميدوارم تونسته باشم مشكلتون را حل كنم!
با تشکر فراوان از سرکار خانم نوشین عزیز این مطلب واقعا خیلی با ارزش بود چون هیچ جا بش اشاره نشده