PDA

View Full Version : فایلهای به اشتراک گذاشته شده

Mask
دوشنبه 11 شهریور 1387, 21:42 عصر
با سلام
بنده پروژه ای را در دست تهیه دارم که از دوستان تقاضا مندم در تکمیل آن بنده را یاری بفرمایند.
پروژه نیمه تمام را اینجا می گذارم که دوستان ببینند و در جهت تکمیل کمک کنند.
موضوع از این قراره !! در شرکتی چندین کامپیوتر وجود دارد.مدیر سیستم که سیستم سرور را در اختیار دارد و به همه سیستم ها دسترسی دارد می خواهد کلیه فایلهای به اشتراک گذاشته شده در شبکه را در یک لیست باکس یا ... بدست آورده و بتواند هر کدام از فایلها را که خواست دیلیت و هر کدام را که خواست تغییر نام بدهد.
دوستان عزیز می توانند بنده رو راهنمایی کنند که اولا چطوری باید فایلهای به اشتراک گذاشته شده همه سیستم ها را بدست آورد و در لیست باکس ریخت و آیا پس از بدست آورد نام فایلهای به اشتراک گذاشته شده می توان به راحتی آنها را دیلیت یا تغییر نام داد.
در این برنامه من نام کامپیوتر های متصل به شبکه را بدست می آورم ولی در قسمت جستجوی فایلهای به اشتراک گذاشته شده عمل نمی کند.

Mask
سه شنبه 12 شهریور 1387, 15:00 عصر
اگر نام کامپیوتر کلاینت و شاخه اشتراک شده را به صورت زیر بنویسیم برنامه عملیات find file را انجام می دهد.اما من می خواهم خود برنامه شاخه های اشتراک شده را بدست آورد.

server\picture\\

Mask
پنج شنبه 14 شهریور 1387, 13:25 عصر
مدیران عزیز این بخش نظری ندارند.

vcldeveloper
پنج شنبه 14 شهریور 1387, 13:56 عصر
مدیران عزیز این بخش نظری ندارند.
اگر نظر داشتند، جواب می دادند. شخصا نمیدونم چطور میشه لیست پوشه های اشتراکی را بدست آورد. البته باید توی ویندوز APIایی برای این کار باشه، ولی من ازش اطلاعی ندارم.

joker
شنبه 23 شهریور 1387, 02:42 صبح
سورس تغییر داده شده شما برای اینکه کارتون راه بیفته!!!!