PDA

View Full Version : مقاله: نشان دادن تاریخ سیستم در برنامه

Salar Ashgi
سه شنبه 12 شهریور 1387, 12:10 عصر
سلام به همه عزیزان ، با کد زیر بسادگی میشه تاریخ سیستم رو تو برنامه نشون داد !!!

#include <iostream>
#include <conio>
#include <time>
int main(){
char d[9];
_strdate(d);
cout<<d;
getch();
}

موفق و پیروز باشید !!!!

emad_67
سه شنبه 12 شهریور 1387, 15:00 عصر
سلام دوست من
با عرض شرمندگی فکر نمی کنی سورس هایی که شما می نویسی و اینجا میزاری ارزش آنچنانی ندارند. البته منظورم اینه که برای قرار دادن در این سایت کم ارزش هست چون اکثر افرادی که علاقه ای به برنامه نویسی و ادامه اون داشتن، قبلا همه اینا رو نوشتن و تجربه کردن ولی مطمئنا برای فردی که این برنامه رو می نویسه(هر چند ساده) ارزش خاص خودش رو داره. بنابراین اصلا نمیخوام دلسردت کنم. به طور مثال در این تاپیک فقط دونستن تابع _strdate برای نوشتن این برنامه کافی هست و هر کسی هم اگه به همچنین تابعی نیاز داشته باشه با یه جستجوی ساده میتونه اونو پیدا کنه.
شما همین سورس رو در این تاپیک هم قرار دادی:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=118556

و به نظرم همون جا کافی بود و فکر می کنم زدن همچین تاپیک هایی فقط این بخش رو شلوغ و نامنظم می کنه و بار محتوایی زیادی نداره. البته منظورم فقط این تاپیک نیست و اکثر تاپیک هایی که میزنی فقط برنامه هایی هست که تو اکثر کتاب های c++ به عنوان تمرین داده شده یا سورس اون پیدا میشه.

به هر حال امیدوارم از حرف های من ناراحت نشی.
نظر شخصی بنده بود :چشمک:

MOHSEN8000
سه شنبه 12 شهریور 1387, 15:34 عصر
ضمن احترام به آقای salar_cpp_cs ، من هم با نظر emad موافق هستم. خیلی واضح هست که هدف شما از گذاشتن این تاپیک ها ، چیزی غیر از آموزش نیست . اگر چه که این مطالب برای یادگیری و آموزش خیلی لازم و ضروری هست و برای شروع بسیار کار آمد ولی این که برای هر کدام از این کدها یک تاپیک جدید ایجاد کنید فکر کنم همون جوری که emad گفتند ، فقط باعث شلوغی بخش بشه. اگه لطف کنید و یه تاپیک مخصوص بگذارید برای این قبیل برنامه های آموزشی و هرروز هم اونو به روز کنید فکر کنم هم برای کسایی که تازه شروع کردن بهتر باشه و هم برای بقیه. این حرف ها رو فقط به دید پیشنهاد گفتم.
با تشکر

Nima_NF
سه شنبه 12 شهریور 1387, 21:05 عصر
برای آخرین مرتبه اخطار می کنم که لطفا با لحن مناسب و در شخصیت یک برنامه نویس با هم صحبت کنید.

اگه لطف کنید و یه تاپیک مخصوص بگذارید برای این قبیل برنامه های آموزشی و هرروز هم اونو به روز کنید ...جناب salar_cpp_cs امروز می خواستم که همین پیشنهاد را بدهم، اگر موافق باشید من یک تاپیک ایجاد کنم و بقیه تاپیک های شما را به آنجا منتقل کنم تا یک مجموعه درست شود و شما هم می توانید در آن برنامه های دیگر خود را قرار دهید.

این طوری نظم بخش هم حفظ خواهد شد و برنامه های شما یکجا با عناوین خودشان در تاپیک واحدی قرار می گیرد.

Salar Ashgi
سه شنبه 12 شهریور 1387, 22:33 عصر
برای آخرین مرتبه اخطار می کنم که لطفا با لحن مناسب و در شخصیت یک برنامه نویس با هم صحبت کنید.

جناب salar_cpp_cs امروز می خواستم که همین پیشنهاد را بدهم، اگر موافق باشید من یک تاپیک ایجاد کنم و بقیه تاپیک های شما را به آنجا منتقل کنم تا یک مجموعه درست شود و شما هم می توانید در آن برنامه های دیگر خود را قرار دهید.

این طوری نظم بخش هم حفظ خواهد شد و برنامه های شما یکجا با عناوین خودشان در تاپیک واحدی قرار می گیرد.

======================================

دوست عزیز و گرامی ، من هیچ منظور خاصی نداشتم ، ولی آخه این راهش نیست ، تو این

سایت این همه کاربر ، اگه همه بیان به کار هم اشکال بگیرن (پیشنهاد های سازنده رو

نمی گم) طبیعتا پیشرفتی در کار نخواهد بود ، و هدف من هم صد البته چیزی غیر از آموزش

نیست ، شما هر تصمیمی بگیرید برای من محترم است و جای تشکر دارد !!!!

موفق و پیروز باشید !!!