PDA

View Full Version : ایجاد Setup

jas1387
دوشنبه 18 شهریور 1387, 21:43 عصر
سلام بر شما

من یه پروژه دارم که به دیتابیس وصله ، حالا می خواهم setup درست کنم چه کار باید بکنم؟

آیا باید در کامپیوتر طرف sqlserver را نصب کرد ؟

آیا با setup خود visual studio میشه یا باید از installshield استفاده کرد

amirsajjadi
سه شنبه 19 شهریور 1387, 06:50 صبح
با سلامبا خود VB 2005 میشه Setup درست کردفقط وقتی کل فایل ها رو ادد کردی بعدش مراحل زیر رو انجام بده :1) از منوی Project روی Properties کلیک کن2)بر روی باتون Prerequisites کلیک کن3) از لیست باز شده گزینه های NET Framework 2. ، SQL Server 2005 Express Edition رو انتخاب کن4) بر روی رادیوباتون Download prerequisites from the same location as my application کلیک کن5) Ok رو بزنحالا اگه Setup رو کامپایل کنی وقت نصب خودش هم SQL و هم دات نت رو نصب میکنه

jas1387
سه شنبه 19 شهریور 1387, 10:53 صبح
سلام دوست عزیز

ممنون از وقتی که گذاشتید من هنوز وقت نکردم که امتحان کنم ولی طبق سخنان شما در کامپیوتر طرف

هم sql و هم دات نت را نصب میشه ، آیا حجم زیادی را نمی گیره؟

jas1387
چهارشنبه 20 شهریور 1387, 12:01 عصر
ضمن تشکر از شما چگونه باید فایل های بانک Sql را به setup اضافه کرد ( منظورم فایل های

با پسوند mdf. و ldf. است ) و در کجا باید قرار بگیرد

elmira_63
چهارشنبه 20 شهریور 1387, 13:18 عصر
وقتی که یه پروژه ساخت setup ایجاد می کنید 3 تا فولدر برای شما میذاره که اولین فولدر application folder هستش که توی این فولدر میتونین راست کلیک کنین و add file رو بزنین و دیتابیستون رو اضافه کنید اون وقت موقع نصب برنامه دیتابیس رو هم کپی میکنه کنار فایل exe ولی attach نمی کنه تو sql اگه می خواهی این کارم بکنه بگین تا یه نمونه براتون بذارم

amirsajjadi
چهارشنبه 20 شهریور 1387, 15:49 عصر
ضمن تشکر از شما چگونه باید فایل های بانک Sql را به setup اضافه کرد ( منظورم فایل های

با پسوند mdf. و ldf. است ) و در کجا باید قرار بگیرد
شما میتونی از بانکت بک آپ بگیری یا اینکه از دستورات SQL برای ساختن بانک استفاده کنی (داخل برنامت)

jas1387
چهارشنبه 20 شهریور 1387, 16:24 عصر
ولی attach نمی کنه تو sql اگه می خواهی این کارم بکنه بگین تا یه نمونه براتون بذارم

ببخشید چگونه باید دیتابیس را attach کرد آیا با کد میشه یا باید ...

راستی از کجا ( کدوم قسمت ) باید این کار را کرد

jas1387
چهارشنبه 20 شهریور 1387, 16:25 عصر
شما میتونی از بانکت بک آپ بگیری یا اینکه از دستورات SQL برای ساختن بانک استفاده کنی (داخل برنامت)

اون وقت دیگه به attach کردن نیازی نیست ؟

jas1387
پنج شنبه 21 شهریور 1387, 12:11 عصر

کسی نیست به سوال من جواب بدهد؟

morteza_261
پنج شنبه 21 شهریور 1387, 12:39 عصر

سلام
در این تایپک دفتر تلفن رو بگیر کدش اونجا هست
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=121264
ایام به کام

jas1387
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 15:17 عصر
سلام
دیدم قبل اینکه attach کنه دیتابیس می سازه وبعد فایل های mdf , ldf را به یه داریو دیگه کپی می کنه وبعد attach می کنه آیا همه این کارها لازم است یا فقط attach کردن کافیه؟

jas1387
پنج شنبه 28 شهریور 1387, 12:44 عصر
لطفا به سوال من جواب بدهید راستی چگونه تست کنم که attach کار می کنه یا نه ؟