PDA

View Full Version : استفاده vb.net در کارهای تیمی

منصور بزرگمهر
پنج شنبه 28 شهریور 1387, 16:28 عصر
چگونه می شود vb.net به گونه ای تنظیم کرد، که یک تیم بتواند بر روی یک پروژه کار کرد. چندین فرض :

کامپیوترها از طریق اینترنت به وصل هستند

کامپیوترها از طریق شبکه به وصل هستند

کامپیوترها کاملاً جدا از هم می باشند، چگونه می توان می توان پروژه را یکسان پیش برد

لطفاً مثالهای عملی بزنید.

ALI TT
سه شنبه 02 مهر 1387, 01:07 صبح
پس VS Team suit چیه ؟

mohsen_zelzela00
سه شنبه 02 مهر 1387, 12:01 عصر
چگونه می شود vb.net به گونه ای تنظیم کرد، که یک تیم بتواند بر روی یک پروژه کار کرد. چندین فرض :

کامپیوترها از طریق اینترنت به وصل هستند

کامپیوترها از طریق شبکه به وصل هستند

کامپیوترها کاملاً جدا از هم می باشند، چگونه می توان می توان پروژه را یکسان پیش برد

لطفاً مثالهای عملی بزنید.

فکر کنم این یکی کارتون رو راه بندازه
کار با Microsoft Visual studio 2005 Team System
شرکت ناقوس دوتا کتاب در این زمینه داره بخونیشون خیلی خوبه

کم حوصله
سه شنبه 02 مهر 1387, 13:14 عصر
سلام
Visual Source Safe
با تمام زبان های برنامه نویسی هماهنگی داره . مختص کارهای تیمی است نسخه 6 آن در ویژوال استدیو 6 موجود است.
این امکان را می دهد که همزمان یک یا جند نفر برروی حتی یک فرم خاص کارکنند و نتیجه کاری آنها به هم منتقل شود که بستگی به تنظیماتی که شما به آن می دهید می باشد

چون تو کشوری زندگی می کنیم که خرد جمعی در آن وجود ندارد جوابی برای سوال شما وجود ندارد.

دوست عزیز "جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست" از حضرت علی (ع)

naeeme
سه شنبه 02 مهر 1387, 13:19 عصر
Visual Source Safe
با تمام زبان های برنامه نویسی هماهنگی داره . مختص کارهای تیمی است نسخه 6 آن در ویژوال استدیو 6 موجود است.

نسخه دات نتی هم وجود داره. راه اندازیش هم کار مشکلی نیست
-----------------
Source Controlهای دیگه ای هم وجود داره که توی همین سایت بعضی هاشون معرفی شدن.

davood-ahmadi
سه شنبه 02 مهر 1387, 13:32 عصر
من با Source Safe 2005 کار کردم. این نرم افزار امکانات تحت شبکه کار کردن را دارد ولی یک سری ضعف ها دارد که مانع کار کردن در شبکه نمیشه.
ما در شبکه داخلی کار می کردیم و از نظر سرعت در مواقع CheckIn کمی طول می کشید، حالا نمی دونم با اینترنت جواب کار رو سریع می ده یا نه.

Microsoft.net
سه شنبه 02 مهر 1387, 20:19 عصر
البته مایکروسافت برای شرکت های بزرگ نرم افزار Team Foundation Server 2008 رو پیشنهاد میکنه که البته سخت افزار خاصی میخواد و نصبشم و راه اندازیشم نصبت به VSS سخت تره ولی امکانات فوق العاده ای داره تمام کد ها در SQL 2005 در بانک مخصوصی ذخیره میشه و امکان گردش و تعریف Task در بین گروه رو داره و تا 2500 یوزر رو هم زمان پشتیبانی میکنه .

منصور بزرگمهر
چهارشنبه 03 مهر 1387, 04:05 صبح
یک ایده به نظر خودم رسید، امتحانش کردم جواب خوبی نداد
پروژه را در یک پوشه Share ایجاد کردم، و تو چند کامپیوتر مختلف پروژه را باز کرده و تغییراتی در آن دادم، ولی هر زمان که به کامپیوتر دیگر سوئیچ می کردم، پیام می داد که پروژه در جای دیگر تغییر کرده، و آیا تغییرات را می خواهید، و این سئوال وسط بزنامه نویسی کار را خراب می کند.

برنامه Team Foundation Server 2008 را هم دانلود کردم، ولی نصب نمی شود. من نسخه 2005 net دارم ولی مثل اینکه برنامه فوق برای 2008 است.

Microsoft.net
چهارشنبه 03 مهر 1387, 14:36 عصر
یک ایده به نظر خودم رسید، امتحانش کردم جواب خوبی نداد
پروژه را در یک پوشه Share ایجاد کردم، و تو چند کامپیوتر مختلف پروژه را باز کرده و تغییراتی در آن دادم، ولی هر زمان که به کامپیوتر دیگر سوئیچ می کردم، پیام می داد که پروژه در جای دیگر تغییر کرده، و آیا تغییرات را می خواهید، و این سئوال وسط بزنامه نویسی کار را خراب می کند.

برنامه Team Foundation Server 2008 را هم دانلود کردم، ولی نصب نمی شود. من نسخه 2005 net دارم ولی مثل اینکه برنامه فوق برای 2008 است.

خوب اين ايده شما خيلي تابلو است ;) . مشخصه كه جواب نمي ده .
عرض كردم نصب TFS مشكل و تنظيمات زيادي داره . به نظرم شما از Source Safe 2005 استفاده كنيد بهترين گزينه براي شما باشه

منصور بزرگمهر
پنج شنبه 04 مهر 1387, 14:39 عصر
حال چگونه می توان نسخه غیر Trial آن را گیر آورد.
Microsoft.net
پنج شنبه 04 مهر 1387, 18:16 عصر
حال چگونه می توان نسخه غیر Trial آن را گیر آورد.
فکر میکنم فروشگاه همین سایت برنامه نویس نسخه کامل اینها رو داره و با پست درب منزل میفرسته ؛ میتونید سوال کنید از مدیران