PDA

View Full Version : دانلود نرم افزار بسیار ساده کتابخانه

mohsen_zelzela00
سه شنبه 02 مهر 1387, 11:47 صبح
با سلام
من چند وقت پیش یه پروژه دانشجویی برای یکی از دوستان نوشتم (یه کتابخانه خیلی ساده) حالا اینجا گذاشتم که اگه دوستان عزیز به دردشون خورد از اون استفاده کنند
دوباره میگم که خیلی سادست
23659

23660

mohsen_zelzela00
سه شنبه 02 مهر 1387, 16:50 عصر
دوستان كسي نظري نداره

dramirali021
سه شنبه 25 فروردین 1388, 23:01 عصر
:متفکر: فقط من نمي دونم data رو بهش اضافه كنم
خيلي ممنون كه اطلاعاتتون رو خالصانه در اختيار ما مي زارين

mohsen_zelzela00
شنبه 29 فروردین 1388, 18:04 عصر
:متفکر: فقط من نمي دونم data رو بهش اضافه كنم

من منظور شما رو متوجه نمیشم

محمد سعیدی
جمعه 01 خرداد 1388, 11:46 صبح
سورس کامل ولی ساده برنامه کتابخانه در windows aplication درvb.net بارزرو کردن

shocraneh
دوشنبه 04 خرداد 1388, 13:53 عصر
با سلام و تشکر فراوان
لطفا کمکم کنید . برنامه شما روی سیستم من بدون خطا اجرا میشود .من با الگو گیری از برنامه شما یک ثبت ساده می خواهم انجام دهم اما خطا دارد .(من قبلا با vb6 کار می کردم) .
و
دو سوال : من از کجابفهمم کی از پروسیجر استفاده کرده اید ؟
@t1
چیه؟ . .با b هم امتحان کردم نشد ..
(نام فیلد جدولم b است و sql2005 کار می کنم)برنامه من ...
Imports System.Data
Imports System.Data.SqlClient
Public Class Form1
Dim cn As New SqlConnection("Data Source=.;Initial Catalog=a;Integrated Security=True")
Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
'Try
If Me.TextBox1.Text.Length <> 0 Then
Dim cmd As New SqlCommand
cmd.Connection = cn
cmd.CommandText = "insert into table values(@t1)"
cmd.Parameters.AddWithValue("@t1", TextBox1.Text)
cn.Open()
cmd.ExecuteNonQuery()
cn.Close()

End If
'Catch ex As Exception
''Beep()
'MsgBox("éلهںٌ ںلéںمں¢ ©ں §©«¢ يں©§ کëï§", MsgBoxStyle.Critical, "ë©ê ںهھں© ک¢ں ¦ںëى")

' End Try
End Sub
End Class

mohsen_zelzela00
سه شنبه 05 خرداد 1388, 18:53 عصر
@t1

با سلام
t@ پارامتر های ما هستند که باید به اندازه تعداد فیلد های جدول ما باشند و من که در اینجا از t استفاده کرده ام شما میتونید از هر پارامتر دیگری استفاده کنید ولی نظر بنده این است که از یک پارامتر با نام با معنی استفاده کنید(من اینجا چون خیلی عجله داشتم و باید این کدها را در عرض چند ساعت تحویل می دادم اینجوری کد نوشتم)

shocraneh
سه شنبه 05 خرداد 1388, 19:50 عصر
با تشکر .اما مشکل برنامه ی من کجاست ؟....
لطف کنید چگونگی استفاده از پروسیجر ها را نیز شرح دهید

mohsen_zelzela00
چهارشنبه 06 خرداد 1388, 11:02 صبح
دوست عزیز اگه ممکنه متن خطا رو بزارید

shocraneh
پنج شنبه 07 خرداد 1388, 10:55 صبح
(با عرض پوزش من خیلی عجله دارم )

من مطمئن هستم که خطا مربوط به اتصال vb2008 با sql2005است .زیرا با همین مورد زمانی که با 2003
کار می کردم برایم پیش آمده بود,اشکال از متن SqlConnectionبود (من برنامه ثبت را به طرق متفاوت نوشته ام و مطمئن هستم که کد نویسی مشکل ندارد
خطا : بعد از کلیک روی دکمه روی
cmd.ExecuteNonQuery()متوقف شده و

sql exception was unhandled
incorrect syntax near the keyworf 'table' .

تقاضادارم در صورت امکان یک برنامه ثبت ساده بدون اضافات برایم بگذارید و نام جدول و فیلدش را بنویسید.تشکر

mohsen_zelzela00
چهارشنبه 13 خرداد 1388, 22:53 عصر
نه دوست عزیز اصلاًبه این چیز های که گفتید ربطی نداره

MAHDIhp_devsq
شنبه 18 مهر 1388, 17:16 عصر
با تشكر از شما

saeid69
سه شنبه 21 مهر 1388, 12:59 عصر
دست درد نکنه ولی میتونستی کل پروژه رو با 2 تا فرم درست کنی نه چندتا فرم که هرکدوم واسه یه کار جداست .
میتونستی یک فرم به نام اعضا داشته باشی و بعد توی اون همه کارها رو(درج و حذف و جستجو و ویرایش ) رو انجام بدی سعی کن درست بنویسی

mohsen_zelzela00
سه شنبه 21 مهر 1388, 16:32 عصر
دست درد نکنه ولی میتونستی کل پروژه رو با 2 تا فرم درست کنی نه چندتا فرم که هرکدوم واسه یه کار جداست .
میتونستی یک فرم به نام اعضا داشته باشی و بعد توی اون همه کارها رو(درج و حذف و جستجو و ویرایش ) رو انجام بدی سعی کن درست بنویسی

چشم دوست عزیز سعی می کنم که درست بنویسم

راستی شما کدام نرم افزار رو میشناسید که هر 4 عمل را در یک فرم انجام بده اگه معرفی کنید ممنون میشم تا ما هم ایده بگیریم در ضمن این چیزی که من اینجا گذاشتم یک پروژه خیلی ساده دانشجویی بود که من طی 1 ساعت برای یکی از دوستان خودم نوشتم و همین جا گذاشتم تا شاید دوستان هم از آن استفاده بکنند

یا علی مدد

mohammad502003
پنج شنبه 10 تیر 1389, 12:59 عصر
سلام به دوست عزیز mohsen_zelzela00 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=44930)

ممنون به خاطر برنامه کتابخانه ای که گذاشتین
این چند روزه من خیلی به شما پیغام دادم ولی شما متوجه نشده بودین .امروز گفتم
بزار توی تایپک براتون پیغام بزارم
چند تا سوال داشتم .امیدوارم بهشون جواب بدین
اول شما این برنامه رو با visual studio 2008 نوشتین یا با visual studio 2005
دوم این که پایگاه داده اون با چه ورژنی : SQL 2005 یا sql 2008

من وقتی برنامه رو اجرا می کنم و می خوام یه عضویت جدید ایجاد کنم این خطا ظاهر می شه
( اطلاعات درست را وارد کنین ) من تمام اطلاعات رو درست می زنم .می گم شاید من پایگاه داده رو اشتباهی جای دیگه کپی کردم .اصولا من باید پای گاه داده رو کجا کپی کنم ؟
سوم .من خودم چند تا کتابخانه درست کردم .البته منظور از چند تا یعنی با پایگاه داده اکسس و با استفاده از visual studio 2008
ولی هیچ کدوم کار نمی کنه .یعنی کد هاش اشتباهه .من این برنامه رو که نوشتم .لینک اون رو براتون می زارم .اگه ممکنه به کد هاش یه نگاه بکنین و اگه شد چند تا کد بهش اضافه کنین خیلی ممنون می شم .
باز هم ممنون .محمد علی

http://www.4shared.com/file/9rkkod4U/_online.html

mohsen_zelzela00
پنج شنبه 10 تیر 1389, 13:48 عصر
سلام به دوست عزیز mohsen_zelzela00 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=44930)

ممنون به خاطر برنامه کتابخانه ای که گذاشتین
این چند روزه من خیلی به شما پیغام دادم ولی شما متوجه نشده بودین .امروز گفتم
بزار توی تایپک براتون پیغام بزارم
چند تا سوال داشتم .امیدوارم بهشون جواب بدین
اول شما این برنامه رو با visual studio 2008 نوشتین یا با visual studio 2005
دوم این که پایگاه داده اون با چه ورژنی : SQL 2005 یا sql 2008

من وقتی برنامه رو اجرا می کنم و می خوام یه عضویت جدید ایجاد کنم این خطا ظاهر می شه
( اطلاعات درست را وارد کنین ) من تمام اطلاعات رو درست می زنم .می گم شاید من پایگاه داده رو اشتباهی جای دیگه کپی کردم .اصولا من باید پای گاه داده رو کجا کپی کنم ؟
سوم .من خودم چند تا کتابخانه درست کردم .البته منظور از چند تا یعنی با پایگاه داده اکسس و با استفاده از visual studio 2008
ولی هیچ کدوم کار نمی کنه .یعنی کد هاش اشتباهه .من این برنامه رو که نوشتم .لینک اون رو براتون می زارم .اگه ممکنه به کد هاش یه نگاه بکنین و اگه شد چند تا کد بهش اضافه کنین خیلی ممنون می شم .
باز هم ممنون .محمد علی

http://www.4shared.com/file/9rkkod4U/_online.html

من پیغام های شما رو ندیدم ولی چشم در اولین فرصت به فایل شما نگاه می کنم در مورد این برنامه vs2005 و sqlserver2000 بود

mohammad502003
پنج شنبه 10 تیر 1389, 18:20 عصر
سلام

ممنون ولی من فردا قراره به استاد نشون بدم .پروژه اخر ترم هست . چی کار کنم حالا ؟

rezahasibi
سه شنبه 21 تیر 1390, 13:22 عصر
مرسی خیلی برنامه کم حجم و بسیار مفیدی بود با تشکر
اینم سایت من خوشحال میشم سر بزنید
www.gojgin.blogveb.com

mohamad.zangane
چهارشنبه 01 آذر 1391, 14:35 عصر
سلام
چطوری اجراش کنم؟

nargestia
جمعه 24 آذر 1391, 13:51 عصر
با سلام
من چند وقت پیش یه پروژه دانشجویی برای یکی از دوستان نوشتم (یه کتابخانه خیلی ساده) حالا اینجا گذاشتم که اگه دوستان عزیز به دردشون خورد از اون استفاده کنند
دوباره میگم که خیلی سادست
23659

23660

سلام خیلی عالی بود ولی یه مشکلی دارم وقتی بازش می کنم همش ارور می ده ارور ها هم مربوط به ریپورت ها هستش! به طور کامل کانکت می شم ولی متاسفانه وقتی هم اجرا میکنم بعد از اینکه مثلا دکمه ثبت اطلاعات student رو می زنم خطا می گیره و میگه اطلاعات درست وارد نشده! من از visual 2008 استفاده می کنم! میشه زووووووووود کمکم کنیدددد