PDA

View Full Version : فرستان اطلاعات از یک سیستم به سیستم دیگر

samanff2000
جمعه 05 مهر 1387, 00:32 صبح
سلام من یک برنامه نوشتم که باید از یک سیستم به سیستم دیگه اطلاعات بفرستم اگر کسی کدی دارد یا میتواند مرا راهنمایی کنه ممنون میشم

majid325
جمعه 05 مهر 1387, 01:25 صبح
خدايي با اين توضيحي كه دادي كسي نميتونه جواب كاملي بده.

چه جور اطلاعاتي ميخواي بفرستي؟
در هر حال فكر كنم كارت با SocketPrograming راه بيفته ، تو همين سايت هم نمونه هاي خوبي هست بگردي پيدا ميكني.

samanff2000
یک شنبه 07 مهر 1387, 00:13 صبح
میخوام یک شماره بفرستم برای کامپیوتر دیگه و بازدن اون اطلاعات رو ببینم و ویرایش کنم

razavi_university
یک شنبه 07 مهر 1387, 01:02 صبح
تاپیک نمونه برنامه ها (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=444892&postcount=41)

majid325
یک شنبه 07 مهر 1387, 02:57 صبح
میخوام یک شماره بفرستم برای کامپیوتر دیگه و بازدن اون اطلاعات رو ببینم و ویرایش کنم

يعني چي؟
ديتا بيس كجاست؟
ديتا بيس رو server هست و شما ميخواي از يه pc ديگه اطلاعات يه ركورد رو با داشتن id اون ببيني؟
يا ميخواي اطلاعات رو تو pc1 از ديتا بيس server بخوني و id اون رو به pc2 بفرستي و رو pc2 اطلاعت رو ويرايش كني؟
من برداشتم اين بود ، اگه چيز ديگه هست بگو.

samanff2000
دوشنبه 02 دی 1387, 16:34 عصر
سلام و با تشکر از دوستان عزیز
ببینید من دوتا کامپیوتر دارم مثلا فکر کنید مطب پزشک میخواهم وقتی منشی شماره ای رو وارد کرد دکتر این شماره را ببینه و با وارد کردن این شماره اطلاعات بیمار براش نمایش داده بشه و اطلاعات جدید رو وارد کنه یا اطلاعات قبلی رو ویرایش کنه
دوم : آیا برنامه من بایید در دو برنامه نوشته بشه یا در یک برنامه میشه این کارو کرد البته این برنامه ای که من نوشتم چند فرم داره که یکی از این فرم ها برای فرد خاصی مثل دکتره و بعقیه برای منشی
ممنون میشم اگه بتونید جواب منو بدید و برای برنامه هم ممنون