PDA

View Full Version : سوال: یه مشکل عجیب

hno2005
جمعه 05 مهر 1387, 08:38 صبح
سلام
من برای نشان دادن یکی از فرم هام این ارور رو می گیرم . دلیلش چیه ؟ The designer cannot process the code at line 226: Me.name = "dir_kerd" The code within the method 'InitializeComponent' is generated by the designer and should not be manually modified. Please remove any changes and try opening the designer again.

نام فورم dir_kerd است .
حتی فرمم رو به یه فرم جدید منتقل کردم ولی در فورم جدید هم این مشکل پیش اومد و به خط me.name="dir_kerd" در designer خود vb ارور میده .
چه طوری مشکل رو برطرف کنم ؟

با تشکر

bashir_nashi
جمعه 05 مهر 1387, 12:19 عصر
فکر کنم شما فرم رو با یه نام دیگه ایجاد کردید و سپس نام اون رو تغییر دادید و یه اشتباهی این وسط صورت گرفت .
اگه حدسم درسته با find نام اولی فرم را در کل پروزه جستجو کرده و به نام جدید تغییر دهید

reza6384
شنبه 06 مهر 1387, 00:18 صبح
سلام
من برای نشان دادن یکی از فرم هام این ارور رو می گیرم . دلیلش چیه ؟ The designer cannot process the code at line 226: Me.name = "dir_kerd" The code within the method 'InitializeComponent' is generated by the designer and should not be manually modified. Please remove any changes and try opening the designer again.

نام فورم dir_kerd است .
حتی فرمم رو به یه فرم جدید منتقل کردم ولی در فورم جدید هم این مشکل پیش اومد و به خط me.name="dir_kerd" در designer خود vb ارور میده .
چه طوری مشکل رو برطرف کنم ؟

با تشکر

من فکر می کنم به احتمال زیاد Name یک Property از نوع Early Binding هست، یعنی باید قبل از کامپایل مقداردهی (Bind) بشه . ولی کد شما اون رو در زمان اجرا مقدار می خواد دهی کنه. اگر می خواهید نام نوار بالای فرم رو تغییر بدید از Me.Text استفاده کنید.