PDA

View Full Version : سوال: پیقام خطادر ویندوز

noshin2008
شنبه 20 مهر 1387, 09:03 صبح
سلام دوستان حالتون خوبه.
من تول بگم که سوال من در مورد ویندوز اکس پی هستش(میدونم اینجا جاش نیست ولی خوب چاره ای نبود.امیدوارم درک کنید کنید و از دست م ناراحت نشین)
ببیند بچه ها من مشقول نصب یه فارسی ساز روی سیستم بودم که اصلا این طور بگم یه CD فارسی ساز گذاشتم داخل dvd rom و خودش یه دفه شروع کرد به نصب کردن.(من فکر میکردم مثل ما بفی cd ها خودمون میتونیم نصب کنیم ولی این خودش بدن دخالت رفت این کارو کرد) بعد من چون نمیخواستم این فارسی ساز نصب شه دکمه باز شدن dvd rom رو زدم و cd رو بیرون آوردم.بعد سیستم من خودکار ریستار شد و بعد از اینکه بوت شد تا صفحه اول ویندوز اکس اومد حتی بوق استارت را هم میزنه ولی قبل از همه اونها صفحه آبی هستش و دستکتاپ رو هم نشون نمیده و پیقام
windows file protection
رو میده.من از توی صفح اول بوت کلید f8 را زدم و یه بار با گزینه safe mode بالا اومدم و یه بار با گزینه last now good ....... بالا اومدم.که اونجا ها هم همین پیقام را داد و دسکتاپ را نشون نداد:عصبانی++::گریه:.حالا من میخوام شما راهی جلوی پام بزارید که اطلاعات در واقع نرم افزارها نپره.من کلی نرم افزار نصب کردم و دیگه اصلا دیگه وقت نمیکنم بشینم دوباره نصب کنم.
یه چیز دیگه من ویستا هم دارم.حالا میخوام طوری راهنماییم کنید که نه ویستا بپره در واقع ضربه ای بخوره و نه نرم افزرهای نصب شده بر روی درایو ی که اکس پی نصب هست.

باز هم شرمنده اگه اومدم سوالم رو اینجا مطرح کردم.

با تشکر