PDA

View Full Version : مشکل در اجرای برنامه

XMEGAMAHDI
چهارشنبه 24 مهر 1387, 19:05 عصر
به نام خدا سلام دوستان من به یک مشکل اساسی برخوردم اون هم این است که نمیتونم برنامه هائی را که نوشتم توی کامپیوتری که روش visualstudio نصب نیست اجرا کنم حتی برنامه های مثالی که برای ویژوال استودیو در سایت قرار دادند آیا باید کار خاصی روی فایل ها انجام دهم من تا بحال برنامه نویس میکروکنترلر بودم و تازه حدود سه ماه است که به برنامه نویسی روی آورده ام اگر لطف کنید و من رو در این مورد یاری کنید ممنون میشم خداحافظ.

ali_kashani
چهارشنبه 24 مهر 1387, 19:22 عصر
سلام

بايد Microsoft .NET Framework را نصب كني

kh1387
چهارشنبه 24 مهر 1387, 19:31 عصر
بله درسته، باید دات نت رو نصب کنید، که ورژن 1اون در سی دی ویندوز ایکس پی وجود داره
در شاخه DOTNETFX
موفق باشید

XMEGAMAHDI
پنج شنبه 25 مهر 1387, 05:33 صبح
به نام خدا
سلام در ابتدا از همه دوستان عزیز به خاطر جواب دادن به سوالم متشککرم من دات نیم فریم ورک را از دیویدی ویژوال استودیو 2005 نصب کردم ولی یک مشکل خیلی بزرگ هست اون هم اینه فقط بعضی برنامه ها باز میشتد بعضی برنامه هایی که مثلا داخلش کامپوننت skincrafter که مخصوص اسکین گزاری است به کار رفته برنامه کار نمیکنه ولی جایی که ویژوال استودیو 2005 نصب باشه خیلی خوب کار میکنه من در کنترل پنل که توجه کردم در کامپوتری که ویژوال استودیو نصب شده اولا .nameframeworc2 با حجم 147 مگا از دی وی دی ویژوال استودیو نصب شده و نرم افزارهای دیگری مثل .netcompactframeworc2 با حجم 60 مگ نصب شده وهمچنین نرم افزار ..net compact frame worc 1.0 sp3 fh p[l با حجم حدود 10.55 مگ نصب شده ولی در جایی که فقط .netframeworc 2 نصب کردم فقط حجمش 90 مگ اگر امکانش هست در این مورد من رو یاری کنید ممنون میشم

XMEGAMAHDI
پنج شنبه 25 مهر 1387, 11:42 صبح
به نام خدا سلام دوستان یعنی هیچ کس نمیتونه به من کمک بکنه تا اونجایی که من فهمیدم فقط با skincrafter مشکل داره

SMRAH1
پنج شنبه 25 مهر 1387, 17:10 عصر
پیشنهاد می کنم با ClickOne یک نصاب برای برنامه تون بسازید.اگر تنظیماتش درست باشه،هر چی لازم باشه روی سیستم هدف نصب می شه.
بطور کلی در مورد ساختSetup (از همه نوعش ClickOne،InstalShid و ..) خیلی بحث شده.برای اطلاعات بیشتر می تونید به اون بحث ها مراجعه کنید.

موفق باشید

XMEGAMAHDI
پنج شنبه 25 مهر 1387, 19:56 عصر
به نام خدا
سلام دوست عزیز من با install shild یک ستاب هم درست کردم باز هم همون مشکل رو در کامپیوتری که ویژوال نصب نیست داره میگین چکار کنم.

SMRAH1
جمعه 26 مهر 1387, 05:15 صبح
معمولا برنامه های Setup ساز،قادرند پیش نیاز ها را چک کنند و در صورت نیاز نصب کنند.به نظر می رسه شما در هنگام ساخت Setup این مورد را رعایت نکرده اید.البته من در InstalShid تجربه ای ندارم و نمی توانم دقیقا این مورد را ذکر کنم ولی در ClickOne به راحتی این کار امکان پذیر است (تست پیشنیاز ها اعم از دات نت،کامپوننت ها و ....).
با این حال بهتره یک انسان با تجربه در InstalShid نظر بده.

XMEGAMAHDI
جمعه 26 مهر 1387, 14:14 عصر
به نام خدا سلام باز هم خدا خیرت بده که همین رو هم گفتی خیلی ازت ممنونم حالا هر کدام از دوستان امکانش هست یک کمکی بکنند متشککرم.