PDA

View Full Version : برنامه اي براي تبديل PlayList به آلبوم

reza6384
جمعه 26 مهر 1387, 10:53 صبح
سلام.
من چون زياد آهنگ گوش ميدم و هر چند وقت يك بار هم يه Selection ميزنم‌(معمولا با استفاده از Winamp ) ، اين برنامه رو براي خودم نوشتم ، گفتم شايد هم به درد بقيه بخوره ، اينجا قرار ميدم و لطف كنيد نظرتون رو بگين.
با اينكه برنامه ي ساده اي هست، اما به كار خودم خيلي اومده.
شايد بگين كه Nero هم موقع Write كردن Mp3 اگر فايل M3U رو بهش بديم مياد اون Track ها رو Add ميكنه. اما من 3 تا مشكل با اين بخش Nero داشتم :
1- ترتيب Track هايي كه Nero‌ درست ميكنه اون ترتيب Track ها در PlayList نيست و به هم ميريزه.
2- اگر در PlayList شما دو فايل هم نام وجود داشته باشه، مثلا هر دو Track01 باشند nero فقط يكي از اونها رو Add ميكنه.
3-بعد از اينكه Nero اين فايل ها رو add كرد حتما بايد يك CD رو Write كنيم ، در صورتي كه خروجي اين برنامه يك فولدر هست و فايل ها رو اونجا كپي مي كنه.

و اين برنامه موقعي كه فايل M3U رو بهش ميدين ميگه كه چند تا در ليست وجود داره و از اين تعداد چند تا در كامپيوتر موجوده و اونهايي رو كه موجود نيستن كپي نميكنه.

در ضمن اين برنامه فايل ها رو به ترتيب PlayList با نام هاي جديد به ترتيب از Track01 تا آخر مي چينه.

:چشمک::چشمک:

در پايان ميگم بيشتر به درد دوستاني ميخوره كه به موزيك و Selection كردن علاقه مند هستند.

Dariuosh
جمعه 26 مهر 1387, 14:00 عصر
سلام
من هر کاري کردم بيشتر از يه دونه آهنگ رو Copy نميکرد !
فک کنم با مسيرهاي که توش اسم فارسي دارن مشکل داره البته زياد باهاش ور نرفتم !
---
چند وقت پيش تو Code Project يه همچين چيزي ديده بودم که با #C بود من برا خودم VBايش کردم اميدوارم به دردت بخوره
البته اينم با مسير هاي فارسي مشکل داره :لبخند:

reza6384
جمعه 26 مهر 1387, 17:57 عصر
سلام داریوش جان.
اصلا تا حالا به چنین چیزی فکر نکرده بودم. خوب طبیعیه که با فایل های فارسی نام مشکل داره چون اسم فایل برعکس میشه. و چون خودم هیچ فایل فارسی ترانه ای ندارم همین برنامه کارم رو OK میکنه.
ممنون از توجهتون.