PDA

View Full Version : سوال: اضافه کردن برنامه به منوی Open With

baran_mehr
دوشنبه 29 مهر 1387, 21:00 عصر
سلام دوستان.:لبخندساده:
من میخوای ایکون برنمامه خودم رو به لیست Open With اضافه کنم.
چطور باید این کار رو کنم.

singel
سه شنبه 30 مهر 1387, 07:59 صبح
کسی از دوستان جواب این سوال رو نمیدونه:متفکر:

mostafaaa
سه شنبه 30 مهر 1387, 09:31 صبح
سلام
باید توی رجیستری به مسیر زیر بری و یه کلید به نام فایلت ایجاد کنی .

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\FileExtsبرای مثال من میخوام برنامم که پسوندش mmn هست با NotPad یا WordPad یا PhotoShop باز بشه.
24696

24697

امیدوارم مشکلتون با این عکسها حل بشه.

singel
سه شنبه 30 مهر 1387, 09:35 صبح
ممنون اقا مصطفی

baran_mehr
سه شنبه 30 مهر 1387, 09:54 صبح
مصطفی جان من این کار رو کردم تغییری حاصل نشد.
راستی مصطفی منظورم این بود که یه برنامه ای رو تو این لیست اضافه کنم یعنی همیشه اونجا باشه.
این کاری که شما گفتید هم خوبه اگه بتونم انجام بده نمیدونم چرا اصلا اون گذینه Open With رو بر میداره

mostafaaa
سه شنبه 30 مهر 1387, 10:03 صبح
خوب شما اگه روش DoubleClick کنید و گزینه دوم رو انتخاب کنید برنامتون توی پنجره ای که باز میشه وجود داره .

sorena2000
جمعه 01 آذر 1387, 20:42 عصر
سلام
شما بعد از اینکه روی فایلتون کلیک راست کردید و Open With را انتخاب کردین اگر برنامه توی اون پنجره نبود و می خواستین با یه برنامه دیگه باز بشه باید گزینه browse رو انتخاب کنید و از مسیر برنامه مورد نظر فایل اجرایش رو دوبلکلیک کنید تا وارد پنجره اصلی بشه بعد تیک گزینه بالای browse رو زده که برای همیشه اون فایل با برنامه مورد نظرتون باز بشه
امیدوارم سوال تون رو تونسته باشم جواب بدم

reza1944
جمعه 01 آذر 1387, 22:43 عصر
باید جوری برنامه رو تنظیم کنید که اگه رو فایل مورد نظرتون کلیک شد و برنامه شما انتخاب شد فایل رو بتونه بخونه

baran_mehr
شنبه 02 آذر 1387, 17:02 عصر
سلام
شما بعد از اینکه روی فایلتون کلیک راست کردید و Open With را انتخاب کردین اگر برنامه توی اون پنجره نبود و می خواستین با یه برنامه دیگه باز بشه باید گزینه browse رو انتخاب کنید و از مسیر برنامه مورد نظر فایل اجرایش رو دوبلکلیک کنید تا وارد پنجره اصلی بشه بعد تیک گزینه بالای browse رو زده که برای همیشه اون فایل با برنامه مورد نظرتون باز بشه
امیدوارم سوال تون رو تونسته باشم جواب بدم
:متعجب::متعجب: :متفکر::متفکر: :متعجب:
:متعجب::متعجب: :متفکر::متفکر: :متعجب:
دوست عزیز اینجا یه سایت تخصصی هستا!!!!!!!!!!!:متفکر:

baran_mehr
شنبه 02 آذر 1387, 17:05 عصر
باید جوری برنامه رو تنظیم کنید که اگه رو فایل مورد نظرتون کلیک شد و برنامه شما انتخاب شد فایل رو بتونه بخونه
بله این درسته اما چی جوری؟

shask00l
شنبه 02 آذر 1387, 21:10 عصر
توی بخش file types توی تنظیمات ویندوز میتونید نحوه فراخوانی برنامه اجرا کننده فایل ( پارامتر های اجرایی و ..) رو دقیقا تعین کنید. جناب "mostafaaa" قبلا به این موضوع اشاره کردن .
اگر در زمینه پیاده سازی این حالت ها توی رجیستری مشکل دارید بگید تا روش رو براتون توضیح بدم.

mammal22
پنج شنبه 25 خرداد 1391, 19:39 عصر
منطورت اين بود كه هميشه اونجا باز شه
بعد از اين كه بروزش كردي گزينه Always رو تيك كن

Mani_rf
پنج شنبه 25 خرداد 1391, 23:13 عصر
منطورت اين بود كه هميشه اونجا باز شه
بعد از اين كه بروزش كردي گزينه Always رو تيك كن

به تاریخ آخرین پست ارسال شده توجه کن!

shekarriz
دوشنبه 04 دی 1391, 00:18 صبح
با عرض سلام خدمت همه عزیزان
یه مشکلی دارم که اگه امکان داره لطف کنید راهنمایی بفرمایید
میخواستم فایلی را با برنامه ای که اونو میشناسه باز کنم . با دوبار کلیک روی فایل پنجره open with باز میشه که از طریق دکمه brows فایل اجرایی برنامه مورد نظر را انتخاب میکنم ولی بعد از زدن دکمه ok برنامه ای که انتخاب کرده بوده توی لیست برنامه های open with نمیاد . از آنجایی که از این روش زیاد استفاده میکنم از صحت عملکردم مطمئن هستم اما در این مورد خاص نمیدونم چرا جواب نمیده . از لطف شما ممنونم .