PDA

View Full Version : سوال: تفاوت Visual Studio 2008 Professional با Team System 2008

COLD-ZERO
جمعه 03 آبان 1387, 10:41 صبح
سلام دوستان عزیز
من میخواستم بدونم Visual Studio 2008 Professional Edition با Visual Studio Team System 2008 چه فرقی داره؟
به صورت کامل با تشکر

afsharm
جمعه 24 آبان 1387, 06:59 صبح
Visual Studio Team System 2008 مجموعه‌ای است از کامل‌ترین نسخه ویژوال استودیو به علاوه Team Foundation Server به علاوه مجموعه‌ای از روش‌ها و راهنمایی‌ها برای تولید بهتر نرم افزار. یکی از این راهنمایی‌ها٬ استفاده از روش‌های مثل Agile برای برنامه نویسی است.
ویژوال استودیو شامل ۱۱ ویرایش متفاوت است که اگر به ترتیب اهمیت بخواهیم بگوییم این‌ها هستند:
Team Suite: کامل‌ترین و گران‌ترین نسخه شامل همه امکاناتی است که در ویرایش‌های دیگر موجود است. قیمت آن حدود ۱۰ هزار دلار است.
۴ ویرایش مختلف از Team System که هر کدام به یکی از چهار گروه معماران٬ توسعه دهندگان٬ تست‌ترها و دیتابیسی‌ها اختصاص دارند
Professional که همان چیزی است که شما دنبال آن هستید
Standard
۴ ویرایش مجانی معروف به Express برای ۴ دسته سی‌شارپ٬ وب٬ وی بی و سی‌پلاس پلاس

به زودی توضیحات دقیقی راجع به این مطلب را در http://afsharm.blogspot.com خواهم گذاشت.

COLD-ZERO
جمعه 24 آبان 1387, 10:55 صبح
آقای محبی
من خودم نسخه TEAM SYSTEM رو گیر آورده بودم که این سوال برام پیش اومد.
و سوال دگه: که تفاوتهایی که در برنامه نویسی #C نسخه 2005 با نسخه 2008 چی هستش؟

afsharm
سه شنبه 19 آذر 1387, 09:43 صبح
با عرض پوزش از این تاخیر طولانی که به خاطر کار نکردن بخش اشتراکات بود: زبان سی شارپ در همه ویرایش‌های Visual Studio یکی است و فرقی نمی‌کند که از نسخه‌های Express استفاده می‌کنید یا از گران‌ترین نسخه Visual Studio