PDA

View Full Version : خداحافظی

morteza_dehghan
چهارشنبه 01 مرداد 1382, 22:59 عصر
سلام
دوستان ما که اینجا بدردمون نخورد از اینکه به دوستان جسارتی کردیم یا دل آزرده کردیم کسی را ببخشید انشاا.. همیشه شاد و خرم و سرزنده و هروزتان پر بار تر از دیروزتان باشد :P
به امید موفقیت و بهروزی همه دوستان و عزیزان برنامه نویس :wink:
( اینم بگم ما هر سئوالی کردیم هیچ کس درست جواب نداد بغییر از آقای شفیعی که واقعا دمش گرم)
خلاصه ما همه را اذیت کردیم امیدوارم که به بزرگواری خودتون ببخشید :(

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 01 مرداد 1382, 23:53 عصر
کجا ! یه چایی دیگه پوست می کندی :wink:
آقای دهقان ، چرا خود شما سعی نمی کنین که به بقیه کمک کنین ؟ یه مقاله ای مطلبی چیزی . خود شما باید این جا رو رونق بدین :?

شفیعی
پنج شنبه 02 مرداد 1382, 02:05 صبح
دوست عزیز سلام
اولا شاید بقیه هم اطلاعاتشان به اندازه خود شما باشد البته به بقیه توهین نشود خودم را عرض می کنم
ثانیا باید با کمک هم مشکلات را حل نمود
ثالثا در مورد سوالاتی که کرده بودی واقعا سوالات سختی بود چون خود بنده هم مدت 6 ماه است که روی ارتباط دلفی و بیسیک با اتوکد کار کردم واین اطلاعات را از همین سایت واز همین دوستان که شما از انها ناامید شده اید بدست اورده ام مثلا دوستان 4 کلمه می گفتند من هم یک کلمه به آن اضافه می کردم یک قسمت از برنامه ام درست می شود پس زود است از این سایت واز این دوستان ناامید شودید بقول بنده برنامه نویسی دل شیر می خواهد
با تشکر از تمامی دوستان

sunboy
پنج شنبه 02 مرداد 1382, 14:13 عصر
سلام
دوستان ما که اینجا بدردمون نخورد از اینکه به دوستان جسارتی کردیم یا دل آزرده کردیم کسی را ببخشید انشاا.. همیشه شاد و خرم و سرزنده و هروزتان پر بار تر از دیروزتان باشد :P
به امید موفقیت و بهروزی همه دوستان و عزیزان برنامه نویس :wink:
( اینم بگم ما هر سئوالی کردیم هیچ کس درست جواب نداد بغییر از آقای شفیعی که واقعا دمش گرم)
خلاصه ما همه را اذیت کردیم امیدوارم که به بزرگواری خودتون ببخشید :(
بابا تازه داشتیم به هم عادت می کردیم کجا داری می ری رفیق :cry:

sayana
جمعه 03 مرداد 1382, 12:21 عصر
عجب حالا که من وقت پیدا کردم و با کلی سوال اومدم دارین میرین :?
شما چند روز دیگه هم صبر کن تا شاهد تحولات اینجا باشی

بیسواد ترین VB کار دنیا !!!!