PDA

View Full Version : برنامه تحت شبكه

نجمه خانم
پنج شنبه 09 آبان 1387, 10:06 صبح
سلام و خسته نباشيد به همه
من دارم يه برنامه پايگاه داده اي تحت شبكه مي نويسم كه چند تا مشكل دارم
1:ديتابيس من روي سرور است و وقتي يه كاربر ميخاد يه فرمي را باز كنه بايد اطلاعات از سرور به كلاينت بره بهترين روش اينكار چيه؟(من توي كلاينت يه ديتاست دستي ايجاد كردم و تمام تيبلها را اونجا به صورت ديتاتيبل تعريف كردم،وكلاينت يه پيام Send مفرسته به سرور و سرور هم اون تيبل درخاستي را پر مي كنه و ديتاست رت برمي گردونه كه البته مشكل دارم)

2: چطور ميتونم تمام Thread ها را همزمان اجرا كنم؟

rooshan2008
پنج شنبه 09 آبان 1387, 21:00 عصر
اگه میشه بگید از چه بانک اصلاعاتی استفاده می کنید؟؟؟

شما به صورت دستی منظورم اینکه خودتون با سوکت اطلاعات رو رد بدل می کنید؟

talabaki
چهارشنبه 22 آبان 1387, 10:25 صبح
با سلام
من ميخوام كه يه برنامه با asp.net بنويسم كه روي شبكه ي محلي شركت اجرا بشود و ديتابيس اون روي سرور شبكه باشد.در حالي كه نمي دونم چطور اين برنامه رو روي شبكه راه اندازي كنم.يعني نمي دونم روي iis چه كاري رو انجام بدم.اگر مي دونيد لطفا به من اعلام كنيد

davoodrm666_666
چهارشنبه 22 آبان 1387, 10:37 صبح
سلام و خسته نباشيد به همه
من دارم يه برنامه پايگاه داده اي تحت شبكه مي نويسم كه چند تا مشكل دارم
1:ديتابيس من روي سرور است و وقتي يه كاربر ميخاد يه فرمي را باز كنه بايد اطلاعات از سرور به كلاينت بره بهترين روش اينكار چيه؟(من توي كلاينت يه ديتاست دستي ايجاد كردم و تمام تيبلها را اونجا به صورت ديتاتيبل تعريف كردم،وكلاينت يه پيام Send مفرسته به سرور و سرور هم اون تيبل درخاستي را پر مي كنه و ديتاست رت برمي گردونه كه البته مشكل دارم)

2: چطور ميتونم تمام Thread ها را همزمان اجرا كنم؟

شما اگر از دیتا بیس هایی مثل Sqlserver- Oracel استفاده می کنید نیازی به این کارایی که گفتید ندارید.
و به راحتی اطلاعات رو Select می کنید