PDA

View Full Version : یک مشکل خاص در QuickRep دلفی

فرزاد دلفی باز
سه شنبه 28 مهر 1383, 01:37 صبح
با عرض سلام و ادب خدمت دوستان گرامی :
برای من یک مشکل خاص و نادری در رابطه با QuickRep اتفاق افتاده که تا به حال به آن توجهی نداشته ام امیدوارم شما دوستان عزیز مرا یاری کنید .
موضوع از این قرار است که من می خواهم اطلاعات ارسالی به Report را بجای آنکه در دو صفحه تک ستونی باشد در یک صفحه دو ستونی نمایش بدهم . که برای این کار در قسمت Reprt Setting گزینه Number of Columns را به عدد 2 تغییر داده ام ولی از آنجا که انگلیسی از چپ به راست است دراینجا هم ابتدا داده ها در ستون سمت چپ نمایش داده شده و بقیه آن به ستون سمت راست همان صفحه نمایش داده می شود که مشکل من این است که می خواهم اول اطلاعات وارد ستون راستی و بعد وارد ستون سمت چپی ......
با تشکر

فرزاد دلفی باز
جمعه 01 آبان 1383, 13:57 عصر
:cry: دوستان گرامی لطفا مرا راهنمایی کنید

jirjirakk
جمعه 01 آبان 1383, 14:27 عصر
فرزاد جان توی کوئیک ریپورت که خودم هم دنبالش بودم اما به جای خاصی نرسیدم و زیاد هم دنبال نبودم
اما توی فست ریپورت این مشکل رو آقای کرامی حل کردن و نمیدونم توی نسخه جدید این قابلیت بهش اضافه شده یا نه :) اما اگه تو همین بخش بگردی واسه فست ریپورت می یابی

فرزاد دلفی باز
جمعه 01 آبان 1383, 23:42 عصر
دوست گرامی jirjirakk :
از راهمنایی شما متشکرم .
ولی من برنامه ام را با QuickReport نوشته ام و در ثانی من کار با Fastreport را نمدانم . در هر حال ممنون....

jirjirakk
شنبه 02 آبان 1383, 19:07 عصر
شرمنده فرزاد خان :)
اما کار با فست ریپورت بسیار راحت هستش و نیم ساعتی کار باهاش رو یاد میگیری :wink:

فرزاد دلفی باز
یک شنبه 03 آبان 1383, 00:21 صبح
دوست عزیز jirjirakk :
از شما متشکرم . ولی از کجا می تونم Fast report رو تهیه کنم آنهم ویرایش اصلی رو نه آزمایشی اون رو . ممنون :sunglass:

Mahdi_S_T
یک شنبه 03 آبان 1383, 10:06 صبح
جناب کرامتی مشکل گشای شماست :wink3: