PDA

View Full Version : سوال: مشكل اجراي برنامه در كامپيوتر مقصد

amir_port
یک شنبه 19 آبان 1387, 16:21 عصر
وقتي من كامپوننتي غير از كامپوننتهاي اصلي خود ويژوال بيسيك دات نت استفاده ميكنم مثل جانوس بايد در كامپيوتر مقصد كامپوننت رو دوباره نصب كنم وحتي كرك شو اجرا كنم تا برنامم در اون كامپيوتر كار كنه و با بردن dll هاي كامپوننت از شاخه ديباگ در كامپيونر مقصد برنامه كار نميكند . كمكم كنيد :عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++:

ALI TT
دوشنبه 20 آبان 1387, 06:14 صبح
چاره ای جز نصب اون نیست ، ولی

خوب من یه پیشنهاد خوب دارم که برای انجام همه اون کارایی که گفتین فقط یه کلیک لازم باشه ! . می تونید با نرم افزارهای که کامپیوتر و فایل Explorer رو مانیتور می کنن استفاده نمایید . یه نمونه Emco MSI Package Builder

روش کار :
این نرم افزار را باز می کنید و فایل همون کامپیوننت رو بش بدین و سپس Next رو می زنید و نرم افزار فایل Setup رو باز می کنه و شما اونو نصب می کنید و سپس اونو کرک هم می کنید ... پس از این کارها نرم افزار را Stop می کنید و نرم فزار یه فایل MSI ، که اجرایی هم هست در اختیارتان قرار می دهد . این نرم افزار تمام کارهایی که انجام می دهید را درون اون فایل اجرایی می زاره ( مثل تغییر رجیستری کرک کردن ، نصب و ... ) و شما فقط کافیه اونو توی کامپیوتر طرف باز کنید ( هیچ کلیک دیگه ای لازم نیست ) .

اگه مشکل داشتی بگو تا کمکت کنم . من هم خودم از همین روش استفاده کردم خیلی جواب داد . حداقل بهتر از نصب نرم افزار و کرک اونه !!

موفق باشی