PDA

View Full Version : سوال: ذخیره مکالمه تلفنی برای 22 خط

rezaei manesh
چهارشنبه 22 آبان 1387, 12:15 عصر
سلام
1.چطور می شه مکالمه افراد را ذخیره کرد
2. حدود 22 خط به دستگاه سانترال وارد می شه حال می خواهیم برانامه بنویسیم که خط هایی که که می خوایم اوتوماتیک همه مکالمات ان در هارد ذخیره بشه
آیا کامپوننت خاصی هست
قیمت همچین نرم افزاری چند هست ؟
ممنون

Afshin160
چهارشنبه 22 آبان 1387, 13:52 عصر
با سلام ..
دوست عزيز من تو همين سايت يه تاپيك درست كردم كه اولا" چندين لينك كامپوننت از جمله KDtele و ... را در آن گذاشتم و حتي يه برنامه رستوران به صورت كامل ولي Vb6 در آن هست و ميدونم كه با كامپونتت KDtele ميشه اين امكان بدست آورد ... يه ميل بزن تا لينكشو بدم aeafshin@gmail.com
شرمنده كه اينجا لينكشو نگذاشتم چون بابتش بهم اخطار دادن....

موفق باشيد
افشين160

Sub Zero
چهارشنبه 22 آبان 1387, 14:23 عصر
استفاده از نرم افزار و یا کامپوننت کیفیت بالایی به شما نمیده . دستگاه های سخت افزاری زیادی برای ضبط مکالمات تلفنی وجود دارن که البته کمی هم گرونند . پارسال برای مراکز اورژانس خوزستان یک پک حاوی سخت افزار با امکان پشتیبانی 4 خط تلفن و همچنین نرم افزار ضبط مکالمات رو در حدود 540،000 تومان گرفتم.

rezaei manesh
چهارشنبه 22 آبان 1387, 14:33 عصر
سلام دوست عزیز خب شما الان می گید من برای حدود 20 خط تلفن چکار باید بکنم یعنی یه دستگاه بخرم با نرم افزار اگه اره کدام شرکت و قیمت چنده
اما اگه بخوام خودم نرم افزار اونو بنویسم سخت افزار چی باید بگیرم من یه چیز می خوام که 20 تا مودم رو پشتیبانی که که من رو اون مدم ها کار کنم درسته؟
اقا یکی یه همچین کاری از من خواسته چقدر قیمت بدم سخت افزار چقدر نرم افزار چقدر؟
اصلا خودت اینو بنویسی چند میگیری مهندس

Sub Zero
چهارشنبه 22 آبان 1387, 15:16 عصر
اگه بخوام خودم نرم افزار اونو بنویسم سخت افزار چی باید بگیرم من یه چیز می خوام که 20 تا مودم رو پشتیبانی که که من رو اون مدم ها کار کنم درسته؟

معمولا شرکتهایی که سخت افزار ضبط مکالمات تلفنی میفروشند نرم افزارش رو هم دارند واحتیاجی به نوشتن نیست .

جایی که من سخت افزار رو نصب کردم خبری از سانترال نبود فقط یه خط 115 بود . نوع مرکز تلفن (سانترال رو بگید) شاید تونستم اطلاعات دقیقتری براتون بگیرم .

rezaei manesh
چهارشنبه 22 آبان 1387, 15:24 عصر
متاسفانه نوع سانترال رو نمی دونم
حقیقتاش امروز صبح من خواب بودم که یکی از دوستان زنگ زد و گفت که می خواد واسه یه جایی هم چین کاری کنه میشه اگه می شه قیمت چنده من گفتم می شه اما قیمت رو بزار بررسی کنم در همین حد اطلاع دارم