PDA

View Full Version : یکی من یه برنامه میخوام با ای اس پی نه آی اس پی دات نت که...

peyman2000
سه شنبه 05 آبان 1383, 11:54 صبح
سلام دوستان یه دو تا کمک میخوام هر کی میخواد ثواب کنه کمک کنه ممنونش میشم
یکی من یه برنامه میخوام با ای اس پی نه آی اس پی دات نت که افراد توش عضو بشن بعد کد بنر من رو بهشون بده و به ازای هر کلیکی که رو به بنر من بشه از طریق کدی که به این آقا دادم به حسابش امتیاز اضافه بشه یعنی یه اکانت بهش داده بشه البته منظورم سیستم تبادل بنر نیست یه چیزی تو همون مایه ها ولی با این تفاوت که فق بنر سایت من رو نمایش بده مثلا به ازای هر کلیک یه سنت به حسابش اضافه بشه

سوال دم اینکه من یه برنامه میخوام که بتونم خودم براش 50 تا یا بیشتر یوزر و پسورد تعریف کنم و با هر یوزر و پسورد به یه صفحه بره یعنی هر یوزر و پسورد مختص یه صفحه باشه

ممنون میشم اگه کمکم کنین

Nightbat
چهارشنبه 06 آبان 1383, 10:30 صبح
دوست من ، بهتره خودت شروع کنی مشکلاتت رو بپرسی.
راستی تو ASP بلدی ؟ :گیج:

peyman2000
چهارشنبه 06 آبان 1383, 12:54 عصر
دوست من ، بهتره خودت شروع کنی مشکلاتت رو بپرسی.
راستی تو ASP بلدی ؟ :گیج:

سلام منون از راهنماییت در سوال قبلم نه من آ اس پی بلد نیستم یعنی اونقدر بلد نیستم که.................. من در حد یه آدم خیلی تازه کارم فقط با یه سیر کد و غیره آشنام ممنون میشم کمکم کنی
در سوال قبلم با راهنمای اخر که کردی درست شد ولی من چه جوری میتونم پیامهارو ببینم؟فقط نخندی به ماها :(
یه سوال دیگه داشتم free hostingمیشناسی که asp mailرو ساپورت کنه ممنون میشم

arashjun
چهارشنبه 19 تیر 1387, 14:28 عصر
سلام
من دنبال کدهایasp.net2 هستم البته در #C

OMID23
دوشنبه 25 شهریور 1387, 14:24 عصر
عزيزم كاري كه ميخاي بكني زياد مشكل نيست فقط بايد يه زره روش فكر كني. مورد دوم هم همينطور ولي سايتت يه زره سنگين ميشه. در هر صورت اگه سوالي ، مشكلي داشتي به من ميل بزن
midnet_psp@yahoo.com

ناهید اسماعیلی
چهارشنبه 16 بهمن 1387, 09:32 صبح
با سلام
خواهشمندم مرا در رفع error ایجاد شده در ای اس پی به منظور درج اطلاعات در پایگاه داده اکسس راهنمایی کنید.در ضمن تمام مراحل انجام شده کنترل خطا در همین سایت را چک نموده و اقدامات لازم را انجام داده ام اما با این وجود پیغام می دهد عمل درج امکان پذیر نمی باشد
با تشکر از لطف شما

حامد مصافی
چهارشنبه 16 بهمن 1387, 09:41 صبح
جالبه
6 پست و این همه نقض قانون.
@ peyman2000 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=7328) :

درخواست پروژه نکنید.
سوال کلی نپرسید.
سوالات جداگانه را در تاپیک های جداگانه مطرح کنید

@ ناهید اسماعیلی (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=92541) :

سوالتون اگر ربطی به موضوع بحث نداره در تاپیک جداگانه مطرح کنید.