PDA

View Full Version : کمک در دستیابی به کالر آی دی (با سرچ زیاد)

Dr.Saeed
پنج شنبه 30 آبان 1387, 00:25 صبح
دوستان سلام
با اینکه ده دوازده روزی دارم رو این موضوع مانور میدم و سرچ میکنم اما هنوز به یه نتیجه رضایت بخش نرسیدم:عصبانی++:
من انواع مودم ها رو امتحان کردم تا بالاخره یه مودمی پیدا کردم که با نرم افزارهایی از قبیل اتو کالر ای دی و .. نمره تلفن را نشان میده ولی درون نرم افزارهای برنامه نویسی و سمپل خود کادی تله اصلا کار نمیده(همیچنین در هایپر ترمینال نیز جواب نمیده فقط رینگ نشونم میده)
ممنون میشم راهنماییم کنید:متفکر:

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 30 آبان 1387, 05:54 صبح
ببینید شما می تونید از TAPI ، TAPIEX ، Kdetel و یا چیز های دیگه استفاده کنید .
تمامی اونا هم به سادگی کالر آیدی رو در اختیارتون میزارن به شرطی که مودم شما اونو ساپورت کنه .
سعی کنید مودمی پیدا کنید که توی هایپر ترمینال جواب بده .
موفق باشید

Dr.Saeed
پنج شنبه 30 آبان 1387, 08:33 صبح
ببینید شما می تونید از TAPI ، TAPIEX ، Kdetel و یا چیز های دیگه استفاده کنید .
تمامی اونا هم به سادگی کالر آیدی رو در اختیارتون میزارن به شرطی که مودم شما اونو ساپورت کنه .
سعی کنید مودمی پیدا کنید که توی هایپر ترمینال جواب بده .
موفق باشید
با تشکر دوست عزیز
موفق شدم با at#cid=1 بالاخره ساپورت کالرآی دی در هایپر مشاهده کنم
ولی با کد زیر نتونستم اونو بکار بگیرم
TxtCallerid.text=e.number
مشکلم کجاست؟؟؟

Afshin160
پنج شنبه 30 آبان 1387, 13:18 عصر
سلام ...
دوست عزيز ميشه بگيد چطور اين مورد رو تو هایپر ترمینال چك كنم ..؟
يه آموزش چند خطي هم بيديد ممنون ميشم ..

باتشكر
افشين160

Dr.Saeed
پنج شنبه 30 آبان 1387, 17:29 عصر
سلام ...
دوست عزيز ميشه بگيد چطور اين مورد رو تو هایپر ترمینال چك كنم ..؟
يه آموزش چند خطي هم بيديد ممنون ميشم ..

باتشكر
افشين160
تو هایپر ترمینال روی نیو کانکشن کلیک کنید یک اسمی برای کانکشن وارد سپس کام مورد استفاده ی مودمتون را انتخاب کنید(معمولا com3)
حالا تک تک دستورات زیر را بنویسید و اینتر بزنید به محض اینکه هر کدام اوکی داد یه زنگ به خطی که به مودمتون وصله بزنید باید بعد از رینگ اول تاریخ و ساعت و شماره ی تماس گیرنده را نشونتون بده
1.at#cid=1
2.at#cid=2
3.at#vcid=1
4.at#vcid=2
اگر هیچ پاسخ اوکی نگرفتید یا در موقع تماس فقط Ring مشاهده کردید احتمال زیاد یا مودمتون کالر ای دی را ساپورت نمیکنه یابا سرویسی که در منطقه مخابراتیتون ارائه میشه سازگار نیست.
موفق باشید

Dr.Saeed
پنج شنبه 30 آبان 1387, 17:37 عصر
دوستان عزیز
من قرار با کامپوننت Kdtele نمره تلفن تماس گیرنده را بگیرم آیا کسی کد های اونا تو سی شارپ میدونه؟؟
البته من این کدها رو با سرچ پیدا کردم ولی جواب نمیده

Private Sub KDPhone1_OnCallerID(ByVal Error As Long, ByVal Number As String, ByVal Name As String, ByVal CallHandle As Long)
txtIncoming.Text = Number
End Sub
آیا کسی سورس کد اون را داره؟؟

hamid_khakzad
یک شنبه 06 بهمن 1387, 15:45 عصر
کسی اطلاع داره کالر آی دی مودم زولتریکس Smart Spirit هم FSK ساپورت می کنه هم DTMF ؟ یا اینکه فقط FSK ؟

hamid_khakzad
سه شنبه 06 اسفند 1387, 13:12 عصر
دوستان عزیز
من قرار با کامپوننت Kdtele نمره تلفن تماس گیرنده را بگیرم آیا کسی کد های اونا تو سی شارپ میدونه؟؟
البته من این کدها رو با سرچ پیدا کردم ولی جواب نمیده

Private Sub KDPhone1_OnCallerID(ByVal Error As Long, ByVal Number As String, ByVal Name As String, ByVal CallHandle As Long)
txtIncoming.Text = Number
End Sub
آیا کسی سورس کد اون را داره؟؟

سورس کد شما مشکلی نداره عزیز ولی بیشتر مودمها فقط سیستم FSK ا ساپورت می کنن و فقط با برنامه هایی مانند Phone Tray درست کار می کنند

behzadk
سه شنبه 06 اسفند 1387, 17:52 عصر
با سلام
من هم روی این موضوع زیاد کار کردم و یه راه جالبی در سایت مطرح شده بود که بهترین راه برای کار با سیستم تلفن گویا و caller id استفاده از سخت افزار جانبی به جز modem است البته مودم ها حدود 3 سال قبل کار می کردند تا که سیستم مخابرات به تغییر فاز تغییر کرد البته یه سری مودم که اشتباه نکنم motorola 2 چیپ است کار می کرد

HAMRAHSOFT.IR
چهارشنبه 14 بهمن 1388, 21:33 عصر
من این برنامه با وبی دیدم و قسمت کالر آدی اون درست کردم کسی متون به سی شارپ تبدیل کنه ؟

razavi_university
پنج شنبه 15 بهمن 1388, 08:54 صبح
من این برنامه با وبی دیدم و قسمت کالر آدی اون درست کردم کسی متون به سی شارپ تبدیل کنه ؟

چک کنید ببینین کار میکنه؟

rezatati
پنج شنبه 15 بهمن 1388, 10:03 صبح
برو تو این تاپیک یه برنامه هستش که من نوشتم امیدوارم که کارتو راه بندازه

http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=195815

HAMRAHSOFT.IR
پنج شنبه 15 بهمن 1388, 14:08 عصر
چک کنید ببینین کار میکنه؟

اول از هم تشکر بابت کارتون

بعد متونم بپرسم با چی تبدیل کردید

ومن این برنامه را از داخل این برنامه دراوردم ولی الان بهم خطا میده گفتم شاید اگه کل کدهای وبی باشه بهتر بشه فهمید علت خطا چی
چطوری متونم اینم برنامه را نیز تبدیل کنم(اگه زحمتی نیست می تونید تبدیل کنید)

rezatati
پنج شنبه 15 بهمن 1388, 20:25 عصر
این کدی که من تو پست معرفی شده گذاشتم به دردتون نخورد
در ضمن برای تبدیل کد خیلی نرم افزار هست که اگه تو سایت یه Search بزنین میتونین پیدا کنین

HAMRAHSOFT.IR
پنج شنبه 15 بهمن 1388, 20:29 عصر
این کدی که من تو پست معرفی شده گذاشتم به دردتون نخورد
در ضمن برای تبدیل کد خیلی نرم افزار هست که اگه تو سایت یه Search بزنین میتونین پیدا کنین

نه دوست خوب کد شماخوب بود ولی کار من را را نمی انداره کد شما فقط جهت کالر ادی خوب تا اونجای که من دیدم

razavi_university
شنبه 17 بهمن 1388, 08:01 صبح
با نرم افزار VB.Net to C#‎ Converter (http://www.vbconversions.net/) تبدیل کردم،

من kdtele روی سیستمم ندارم، لطفا تست کنید و خبرش رو بگذارید