PDA

View Full Version : اجرا شدن فايل exe اگر بر روي يك سرور گذاشته شود

saeednadery
شنبه 02 آذر 1387, 14:56 عصر
با سلام خدمت دوستان عزيز
من بعد از اينكه برنامه ام تمام شد و آن را به فايل exe تبديل كردم . حال اگر اين فايل exe بر روي هر كدام از كلاينتها بگذارم و آن را اجرا كنم راحت اجرا مي شود . ولي اگر بر روي سروري باشد و اجرا كنم يك پيغام خطاي the publisher could not be verify مي آيد و اجرا نمي شود دليل چيست . در ضمن اگر اين فايل exe بر روي سرور ناول گذاشته شود يك پيغام مبني بر تنظيم system.data.sqlclient.sqlclientpermission مي آيد در اين مورد نيز اگر كسي توانست راهنمائي كند .
با كمال تشكر

jalalnooritehrani
یک شنبه 03 آذر 1387, 10:46 صبح
اگر برنامه روي سرور گذاشتي بايد چند كار را انجام بدهي
1- فولدر را روي سرور Share كني كه فكر كنم اينو ميدوني

2- دات نت فريم ورك استفاده شده را بايد روي كلاينت ها نصب كني احتياج نيست كه اين دات نت را روي سرور نصب كني

3- براي تنظيم بايد يك يچ فايل را هم اجرا كني كه به پيوست خدمت تقديم ميكنم البته وقتي اجرا كردن بعد از سوالي كه پرسيد حرف Y يا Yes را تايپ كن

4- اگر از برنامه هاي ديگر در برنامه ات استفاده كردي مانند كريستال ريپورت بايد اين برنامه بصورت كلاينتي هم روي سيستم كلاينت نصب كني

موفق باشي :لبخندساده:

saeednadery
یک شنبه 03 آذر 1387, 11:05 صبح
با تشكر
روشي را كه گفتيد امتحان كردم ولي جواب نداد . لطفا در صورت امكان بيشتر توضيح دهيد

arsalansalar
دوشنبه 04 آذر 1387, 09:50 صبح
من تست کردم عالی بود.
فکر کنم مشکل شما تو share کردن هست.
اگه پوشه رو درست share کنی حله.

saeednadery
دوشنبه 04 آذر 1387, 14:45 عصر
با تشكر از جواب دوستان
متاسفانه باز هم به جواب نرسيدم . اگر بخواهم بهتر توضيح بدهم sql server من روي يك windows 2000 با سرويس پك چهار مي باشد و من مي خواهم فايل exe خود را بر روي windows 2003 advance server كه به صورت dfs ( منظور shareing ) است قرار بدهم و از طريق يك كلاينت اين فايل exe را اجرا نمايم . حال اين فايل exe را اگر بر روي كلاينت كپي كنم اجرا مي شود و حتي از درون خود سرور windows 2003 advance server نيز اجرا مي شود ولي بر روي مسير share شده اجرا نمي شود . بنظر شما مشكل از كجاست .

jalalnooritehrani
سه شنبه 05 آذر 1387, 10:49 صبح
من هم يك زمان اين مشكل را در يك برنامه اي داشتم چون درون برنامه از Settings زيادي استفاده كرده بودم و برنامه روي كلاينتها اجرا ميشد ولي از روي سرور نه
كه چند روش من پيشنهاد ميكنم
اول مطمئن باش كه دات نت فريم ورك و فايل AdjustSec را حتما نصب كرده باشي
دوم نام exe را روي سرور تغيير بده و بعد روي كلاينت شورتكات بساز و دوباره اجرا كن
و يا
Settings ها را بصورت استرينگ در ريجستري ذخيره كن و از Settings ها استفاده نكن

jalalnooritehrani
دوشنبه 11 آذر 1387, 08:24 صبح
به يك نكته جالب و بدون جواب برخورد كردم
آن هم اين بود كه وقتي روي سيستمي IE7 نصب باشه فقط برنامه از روي كلاينت اجرا ميشه
بعد از پاك كردن IE7 برنامه روي سيستم اجرا شد

saeednadery
دوشنبه 11 آذر 1387, 09:42 صبح
با تشكر از توجه شما آقا جلال
برنامه من windows base است فكر مي كنم چيزي كه شما گفتيد براي web base باشد . آيا درست است

jalalnooritehrani
دوشنبه 11 آذر 1387, 16:44 عصر
نه دقيقا در برنامه ويندوزي به اين مشكل برخورد كردم
آيا شما ie7‌ روي سيستم داريد

jafari1
چهارشنبه 02 بهمن 1387, 10:48 صبح
با سلام
من هم با این مشکل مواجه هستم و با اجرای فایل فوق هم مشکل حل نشد
البته برنامه من با vs2008 است

arsalansalar
شنبه 10 اسفند 1387, 08:21 صبح
کسی نمدونه چرا زمانی که ie7 نصب هست برنامه اجرا نمیشه؟
یا شاید باید تنظیمات عوض شود؟

shahram197070
شنبه 10 اسفند 1387, 10:01 صبح
با سلام
فکر کنم با بچ فایل زیر مشکلت حل بشه

28778

arsalansalar
دوشنبه 12 اسفند 1387, 10:03 صبح
متاسفانه حل نشد؟:ناراحت:
کسی دلیلشو نمی دونه؟