PDA

View Full Version : گفتگو: بخاطر گستردگی SQLServer ایجاد یک بخش برای beginners به کیفیت بخش پایگاه داده SQL Server کمک می کنه.

khadem1386
دوشنبه 04 آذر 1387, 09:57 صبح
بخاطر گستردگی SQLServer ایجاد یک بخش برای beginners به کیفیت بخش پایگاه داده SQL Server کمک می کنه.

من بسیاری از فروم ها را دیده ام که در مورد موضوع علمی شون می یان چند قسمت برای مبتدی ها - متوسط و پیشرفته درست می کنند.

نظر آقای امین ثباتی و سایر دوستان چیه؟

اینجوری اولا یجور طبقه بندی انجام می شه که کمک می کنه به جستجوی راحتر و هم اینکه

کیفیت قسمت اصلی SQL خیلی رشد می کنه.

و بعد هم اینکه اگر یک نفر مثل من تازه وارد بود . نمی یومد تو جایی که سوالهای اصلی و حرفه ای SQL مطرح بشه سوالش را مطرح کنه.

با تشکر

amin_alexi
دوشنبه 04 آذر 1387, 10:16 صبح
سلام
از نظر تئوری خوبه !:لبخندساده:
ولی خیلی عملی نیست ! :متفکر:
علت :
یکی یاید باشه که سطح بندی رو تشخیص بده و انتقال بده از این بخش به اون بخش و .... !! (علاوه بر نفرات حاضر !!) آخر هم طرف شاکی که بابا سوال من خیلی سطح بالاست !!!
اومدیم یکی به خاطر آشنایی کم یه سوال واقعا مبتدی رو فکر کرد خیلی سطح بالاست !؟ (که معمولا همینطوره!!)
خلاصه معیاری برای اندازه گیری سطح سولات وجود ندارد
در همین سایت کلی مقاله و Pdf و .... برای مبتدیان تا نیمه حرفه ای و حرف های شدن وجود داره !!
که برای شروع خیلی خوبه ! و 50 درصد سوالاتی که الان پرسیده میشه رو جواب میده و اگه افراد تازه کار برن اونها رو بخونن خیلی راه می افتند ... .