PDA

View Full Version : لطفا کمک کنید

shahrivari
دوشنبه 04 آذر 1387, 23:05 عصر
با سلام
من یک مشکلی داشتم که علتشم دانش کمی که در php دارم هست که از دوستان لطفا کمکم کنید
من یک اسکریپت whois دامنه دارم.
این اسکریپت به خوبی کار میکنه ، من می خوام هنگامی که دامنه برای ثبت خالی بود، با یک پیغام که "این دامنه خالی است و برای ثبت کلیک کند" رو نشون بده و اطلاعات آن دامنه را به یک صفحه جدید سفارش منتقل کنه...
اطلاعات در این اسکریپت whois برای دامنه و پسوند آن به ترتیب در domain$ و ext$ ذخیره میشه.
من میخوام این دو اطلاعات در فرم سفارش اتوماتیک در فیلد مخصوص ظاهر بشه و بقیه مشخصات که از قبیل نام و نام خانوادگی و غیره هست توسط خود مشتری تکمیل بشه.
ممنون میشم نحوه انتقال این دو اطلاعات رو به فرم سفارش در صفحه جدید رو برام کامل آموزش بدید.(توضیح اینکه صفحه جدید نوعش html هستش)

لطفا اگر کسی میتونه با یک مثال توضیح بده تا من قدم به قذم جلو برم
ممنون میشم

as13851365
سه شنبه 05 آذر 1387, 09:22 صبح
شما اول مشخص می کنید که دامنه خالی است یا نه اگر خالی بود به یک صفحه دیگه بره حالا یک صفحه ایجاد می کنید که نام دامنه رو گرفته و اطلاعات رو از کاربر می گیره و ....

حالا شما در کجای کار مشکل دارید :
1 ) طراحی صفحه برای دریافت اطلاعات کاربر
2 ) انتقال صفحه به دامنه خالی
.
اگر خودتان چیزی طراحی کردید اونو بزارید زودتر به جواب می رسید

ravandi
سه شنبه 05 آذر 1387, 09:29 صبح
سلام
برای انتقال اطلاعاتت می تونی از SESSION ها استفاده کنی...
برای طراحی هم همونجوری که دوست عزیزم گفتن اگر طراحی از قبل دارید بذارید تا کار جلوتر بره.

موفق باشید

I,Nobody
سه شنبه 05 آذر 1387, 09:50 صبح
آقايون!
توجه كنيد كه اين دوستمون اصلاً از برنامه نويسي سر در نمياره.

توضیح اینکه صفحه جدید نوعش html هستش
پس اگر بخوايم اينجوري راهنمايي اش كنيم، بيشتر گيج ميشه.
ايشون آخرش يك اسكريپت رايگان ميخواد. اگر كسي داره بذاره تا استفاده كنه

yaqubian
سه شنبه 05 آذر 1387, 11:58 صبح
دوست عزیز
من فکر کنم دوست خوبمون آقا بهرام Bahram0110 قبلا این کار رو انجام دادن.
می تونید از ایشون کمک بگیرید.
موفق باشید

as13851365
سه شنبه 05 آذر 1387, 12:20 عصر
توجه كنيد كه اين دوستمون اصلاً از برنامه نويسي سر در نمياره.

ايشون آخرش يك اسكريپت رايگان ميخواد. اگر كسي داره بذاره تا استفاده كنه

حق با شماست ولی اگه به پست اول نگاه کنید شما باتوجه به محتوای پست چه کار می تونید براش بکنید آیا منظورش رو دقیق فهمیدید آیا می تونید براش یک کدی بزارید که خودش از آن استفاده کنه قطعا نه !

دوست عزیزمان می خواد یک کلید برای ساختمانش اضافه کنه ولی هیچی از سیم کشی بلد نیست حالا چطوری می شه کمکش کرد؟ یک راهش این است که خودش یاد بگیره و راه دیگه این است که کار رو به کاردانش بسپاره اگه شما راه حل بهتری سراغ دارید خوشحال می شم بگید .

I,Nobody
سه شنبه 05 آذر 1387, 13:01 عصر
یک راهش این است که خودش یاد بگیره و راه دیگه این است که کار رو به کاردانش بسپارهدقيقاً همينطور هست.
راه دوم رو هم يكي صلواتي انجام ميده و يكي دستمزد ميگيره.
من اگر راه اول رو در پيش بگيرم، اول ميرم مي فهمم سيم چيه؟ بعدش ميام از يك كاردان مي پرسم سيم رو چطور بكشم. از همون اول نميام سوال دوم رو بپرسم.
اگر هم قصدم راه دوم باشه :
اگر حالت اول مد نظرم باشه، همون اول ميگم آقا من كارو صلواتي ميخوام. اگر حالت دوم باشه باز هم از همون اول ميگم اين كارو ميخوام.
(كاش اينجا هم ميشد از switch استفاده كرد ;) )
من هم قصد جسارت به كسي رو ندارم. فقط واسه اينكه اين تاپيك هم مثل خيلي از تاپيك هاي ديگه به سردرگمي تاپيك زننده و اتلاف وقت پاسخ دهندگان منتهي نشه، همون اول جواب آخر رو دادم.
من خيلي وقته كه اصلاً اسكريپت whois استفاده نكردم وگرنه يه آماده شو ميدادم بهشون

Yousha
سه شنبه 05 آذر 1387, 16:38 عصر
با سلام
من یک مشکلی داشتم که علتشم دانش کمی که در PHP دارم هست. دوستان لطفا کمکم کنید.
من یک اسکریپت Whois دامنه دارم...
...
لطفا اگر کسی میتونه با یک مثال توضیح بده تا من قدم به قدم جلو برم، ممنون میشم

عزیز چشم بسته غیب که نمیشه توضیح داد و مثال زد. شما لطف کن اون صفحه مورد نظر از نرم افزار(Whois) رو در اینجا ضمیمه کن تا بتونیم کمکت کنیم.
پیغامتون هم برای ثبت دامنه این باشه بهتره: "این دامنه آزاد است، برای ثبت کلیک کنید.".