PDA

View Full Version : سوال: موضوع تحقیق هوش مصنوعی

saeed410
چهارشنبه 06 آذر 1387, 01:12 صبح
سلام به همه دوستان؛ من میخام واسه درس هوش مصنوعی یه تحقیق درست و حسابی جور کنم. حالا نمیدونم چه موضوعیو ارائه بدم:ناراحت: . از همتون میخام یه موضوع جالب و در صورت امکان به همراه منابعش؛ البته فرقی نمیکنه که فارسی باشه یا انگلیسی؛ بهم بگین تا ما هم کارمون راه بیفته. :خجالت: بعداً لینکشو اینجا میذارم که بقیه هم استفاده کنن.

mohi_ka2
چهارشنبه 06 آذر 1387, 08:31 صبح
سلام دوست من
می تونسد روی شبیه سازی ها کار کنید . مثلا شبیه سازی فوتبال یا خط تولید کارخانه ... اینا یکم سخته و منابعش اکثرا انگلیسی هستند و به راحتی هم پیدا نمی شه . می تونید روی پردازش تصویر هوشمند کار کنید ، مثل تشخیص چهره و ... در این مورد یه سری پی دی اف دارم اما دوهفته ای درگیرم بعدش یادم بندازید بیام یه چند تا پی دی اف معرفی کنم . یا می تونید روی رباتها تحقیق کنید . یا شبکه های عصبی یا منطق فازی یا ......
موضوع خیلی فراوانه . بستگی داره شما بخواید چیکار کنید و به چی علاقه مند باشید . یه کم تو اینترنت سرچ کنید ، شاخه های هوش مصنوعی دستتون می یاد هرچند خیلی قابل تفکیک هم نیستند ولی در حد یک تحقیق ساده مفید اند

امیدوارم به تحقیق موفقی داشته باشید :لبخندساده:

khanoomi12
چهارشنبه 06 آذر 1387, 21:04 عصر
دوست گرامي
كتاب هوش مصنوعي راسل انتهاي هر فصل تمرينهايي وجودداره كه به گفته خود كتاب ميتونه به عنوان پروژه هوش مصنوعي ارائه بشه
اميدوارم به كارتون بياد

saeed410
پنج شنبه 07 آذر 1387, 09:53 صبح
دوست گرامي
كتاب هوش مصنوعي راسل انتهاي هر فصل تمرينهايي وجودداره كه به گفته خود كتاب ميتونه به عنوان پروژه هوش مصنوعي ارائه بشه
اميدوارم به كارتون بياد

ممنونم ؛ فعلاً که دنبالشم؛ دارم تحقیق می کنم ببینم چه پروژه ای بردارم. به نظر شما در مورد یادگیری ماشین ؛ در امنیت شبکه تحقیق بردارم خوبه؟ :ناراحت:

hichi baba
شنبه 03 اسفند 1387, 01:52 صبح
سلام به نظرم راجع به پردازش صوت کار کنید...

Alamat Soal
پنج شنبه 08 اسفند 1387, 14:11 عصر
یکی از شاخه های هوش مصنوعی منطق فازی هست.می تونید رو این هم کار کنید