PDA

View Full Version : غیر فعال کردن دکمه ذخیره کامپوننت acrobat reader در برنامه

m110_110
یک شنبه 10 آذر 1387, 17:56 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان
من یک برنامه دارم مینویسم که توی اون از کامپوننت acrobat reade برای خواندن فایل های پی دی اف مخصوصی استفاده می کنم
تا حالا تونستم که پی دی اف ها را باز کنم و نمایش بدم اما خود این کامپوننت تمامی toolbars هاش رو میاره که من نمی خواهم دکمه ذخیره رو داشته باشه
هر کاری هم کردم نتونستم اون رو بردارم

لطفا اگر کسی می دونه کمک کنه
ممنون

m110_110
دوشنبه 11 آذر 1387, 08:15 صبح
سلام
يعني كسي نمي دونه بايد چكار كرد
اصلا آيا مي شه يك شي pdf داشته باشيم مثل datatable تا بتونيم اطلاعات توش load كنيم

jaza_sa
دوشنبه 11 آذر 1387, 09:32 صبح
میتونید کامپوننت اون رو بزارید تا ما هم تست کنیم ؟

m110_110
دوشنبه 11 آذر 1387, 18:58 عصر
با سلام
کامپوننت خیلی خاصی نیست
من فقط به toolbax ام dll برنامه acrobat reader رو از com component اضافه کردم و به راحتی می شه از اون استفاده کرد
شما هم می تونید خیلی راحت همین کار رو انجام بدید
و اما مشکل من
من یک برنامه ای در دست دارم که فایل های pdf رو نمایش می ده اما نمی خواهم دکمه ذخیره در اون فعال باشه تا کاربر امکان ذخیره فایل ها رو نداشته باشه
چون وقتی از این کامپوننت استفاده می کنی همه toolbars هاش رو میاره که همه خوبند به جز دکمه ذخیره(البته برای من)
از مدیر بخش خواهشم می کنم کمک کنه چون خیلی برام مهمه

jaza_sa
دوشنبه 11 آذر 1387, 21:04 عصر
کنترل AxAcroPDFLib.AxAcroPDF همچین امکانی رو نداره. شما یا میتونید Toolbar رو نمایش بدید یا نمایش ندید.
شاید باید از کنترل دیگه ای استفاده کنید.

m110_110
سه شنبه 12 آذر 1387, 12:56 عصر
با سلام
ممنون از جوابتون
اون مشکل با کمک شما حل شد حالا مشکل اینه که چطور کلیک راست رو روی pdf از کار بندازم تا نتونه متن رو انتخاب کنه یا چاپ کنه
و بعد اینکه من روی سیستم های دیگه چک کردم ولی اجرا نشد چون ورژن acrobat reader اون دستگاه ها با دستگاه من یکی نبود آیا با کپی کردن dll ها این مشکل حل می شه یا باید کار دیگری انجام بدم

اگر کامپوننت خاصی می شناسید که pdf ها رو باز کنه و بتونه کاربر را خیلی محدود کنه یعنی فقط pdf ها رو نمایش بده ممنون می شم معرفی کنید یا اگر بتونید لینکی، چیزی معرفی کنید

ممنون

jaza_sa
سه شنبه 12 آذر 1387, 19:11 عصر
در لینک زیر اطلاعات کامل و جامعی درباره این کامپوننت ارائه شده :
http://www.scribd.com/doc/1961505/Social-Security-reader-overview