PDA

View Full Version : سوال: باز كردن قفل view ها و stored procedure هاي قفل شده در sql server 2005

hamed_63
یک شنبه 10 آذر 1387, 21:28 عصر
با سلام به همه دوستان عزيز
من يك ديتابيس sqlserver 2005 دارم كه قبلا توسط گروهي از دوستانم ايجاد شده. همه table هاي اين ديتابيس قابل مشاهده و design هستند ولي همه viewها و stored procedure ها قفل هستند (علامت قفل بر روشون قرار داره)و من نمي تونم view ها رو edit كنم يا به عبارتي design مربوط به viewها رو تغيير بدم . در مورد stored procedureها هم من نمي تونم محتواي كد اون ها رو ببينم . اگه ميشه لطفا در اين مورد منو راهنمايي كنيد كه چطور مي تونم اون هارو از حالت قفل خارج كنم. از همه دوستان عزيزم تشكر مي كنم .

mahmood3d
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 20:54 عصر
سلام دوستان
می دونم تقریبا دو سال از ایجاد این موضوع می گذره ولی منم به یک همچین مشکلی برخوردم و توی جستجو توی سایت دیدم یکی این سؤال رو پرسیده گفتم دیگه تاپیکی باز نکنم و تو این تاپیک سؤال رو تأیید کنم تا شاید یکی جواب بده.
علاوه بر باز کردن قفل این Stored procedure و view ها می خوام ببینم چطوری میشه این قفل ها رو ایجاد کرد؟

خیلی ممنون

d_rabiee
چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389, 11:50 صبح
تا اونجا که من می دونم امکان بازکردن این به اصطلاح قفل ها نیست چون کد آنها رمز شده و هدف هم همین بوده که کسی نتونه کد آنها رو ببینه. برای رمز کردن کد sp و امثال اون ، در زمان طراحی از گزینه With Encryption استفاده کنید.

s.Jabbari
چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389, 12:11 عصر
http://www.30sharp.com/ShowArticle.aspx?nid=13&did=192&AuthorID=1