PDA

View Full Version : سوال: فرم لاگین کاربران

bigboy_200928
دوشنبه 11 آذر 1387, 00:16 صبح
سلام ،
اگه امکان داره لطفاً دوستان یک فرم لاگین کاربران با استفاده از کوکی را اینجا بزارن !

نام کاربری و پسورد رو از دیتابیس بخونه و اگه درست بود کوکی ایجاد کنه و بفریته به یک صفحه دیگه و else پیغام خطا بده

مرسی بچه ها

I,Nobody
دوشنبه 11 آذر 1387, 07:07 صبح
نمي دونم چرا جديداً هر كي مي خواد يه سايت واسه خودش راه بندازه يا سفارش كار ميگيره، مياد يه يوزر توي انجمن مي سازه و كدشو ميده بقيه براشون رايگان مينويسن و بعدش هم تا درخواست بعدي اش پيداش نميشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در هر حال اميدوارم يه نفر كه اوقات فراغتش زياده، بياد و ديتابيسشو براتون تنظيم كنه و كدشو بنويسه و چند تا اشانتيون هم روش بهتون بده

narsic
دوشنبه 11 آذر 1387, 09:32 صبح
دوست عزیز bigboy_200928 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=84503) اینجا انجمن رفع مشکل هستش نه انجمن کد نویسی ...
مشکلی دارید بگید تا کمک کنیم حل بشه

yaqubian
دوشنبه 11 آذر 1387, 11:23 صبح
دوست عزیز bigboy_200928
فکر نمی کنم با یادآوری دوستانمون narsic و I,Nobody نیازی به تذکر من باشه ولی بهتره شما مشکلاتی که براتون پیش می یاد رو اینجا مطرح کنید. فکر می کنم وقت دوستانمون تو این تالار محدودتر از اون باشه که بخوان واسه بقیه کد بنویسن.
موفق باشید

I,Nobody
دوشنبه 11 آذر 1387, 11:39 صبح
من معمولاً سعي مي كنم در حد توانم به سايرين كمك كنم. ولي چند روز پيش از يكي از دوستان نزديكم چيزي شنيدم كه خيلي ناراحتم كرد.
ايشون فقط ميتونه سايت هاي استاتيك با FrontPage طراحي كنه. چند روز پيش يه مشتري داشت كه ازش يه بخش دايناميك مي خواست و بعد از اينكه مشتري رفت، دوستم به من گفت "مي رم توي انجمن مجيدآنلاين و برنامه نويس و ... درخواست ميدم، يه برنامه نويس الاف پيدا ميشه كدو برام بنويسه. مگه ديوونه ام هزينه برنامه نويسي بدم!"(البته ايشون نمي دونست كه من توي انجمن ها فعاليت مي كنم)
خوب اين مساله خيلي برام سنگين بود و تازه فهميدم كه ما با اين كمك هاي بي دريغمون به افراد سودجو، داريم هم تيشه به ريشه خودمون مي زنيم و هم تنبل پروري و آماده خور پروري مي كنيم.

از مديران محترم مي خوام كه اين مساله رو به صورت يك قانون جدي و شفاف در بيارن و به همه تفهيم كنند :
كاربران فقط حق رفع اشكال دارند و اجازه برنامه نويسي مطلق رو ندارند

terrorhell
دوشنبه 11 آذر 1387, 15:13 عصر
سلام دوست عزیز من واست یک نمونه کد میزارم تا آخر امشب شاید کمکت کنه

terrorhell
دوشنبه 11 آذر 1387, 15:21 عصر
جناب no body همرو به یه چشم نگاه نکن شما :چشمک:

function login() {
global $dbhost, $dbname, $dbusername, $dbpassword, $admin_table, $username, $userpassword;
db_connect();
print ("<p>$username, $userpassword, $admin_table</p>n");
$SQL = "SELECT * FROM $admin_table WHERE user_id ='$username'";
echo "Query used: $SQL<BR>n";
$query = mysql_query($SQL);
$num_rows = mysql_num_rows($query);
echo "Num of rows returned: $num_rows<BR>n";
$row = mysql_fetch_array($query);
echo "variable username contains: $username<BR>n";
echo "database user_id contains: ".$row["user_id"]."<BR>n";
echo "variable userpassword contains: $userpassword<BR>n";
echo "database password contains: ".$row["password"]."<BR>n";
if (($row["user_id"] == $username)
AND ($row["password"] == $userpassword)
AND ($username != "")){
$user_id = $row["user_id"];
echo "Script is in the if statement. value should be set to 1.<BR>n";
$md5pw = md5($userpassword);
SetCookie("TheLoginCookie", "$user_id:$md5pw", time()+3600);
$value = 1;
else {
echo "Script is in the else statement. value should be set to 0.<BR>n";
$value = 0;
f }
return $value;
}

امیدوارم به کارت بیاد

mn3250
دوشنبه 11 آذر 1387, 16:27 عصر
مربوط به این تاپیک نیست اما در ادامه فرمایشات دوستان و مدیر محترم:
فکر میکنم کمتر برنامه ارائه بشه بهتره.
اگر حتی دو خط کد یا سئوال درست هم باشه میشه متوجه شد که قصد یادگیری یا رفع اشکاله.

terrorhell
دوشنبه 11 آذر 1387, 16:40 عصر
از جناب یعقوبیان ممنون میشم اگر یه لطفی بکنند حداقل یک نفر تذکر بده به این چیزا نه اینکه بیان یکی یه پست بدن و بگن اینجوری بهتره

درضمن دوست عزیز هدف هم یادگیری و هم رفع اشکال باشه واسه همه بهتره ( نظر من ) بالاخره یه کمکی میشه به کسی که میخواد شروع کنه و یا یه مبحثی رو بهتر یاد بگیره

پس ممنون میشم دوستان مبحث اصلی مطالب پست رو به نصیحت و نوشته های گوناگون تغییر ندن

منظور کلی بود کسی دلخور نشه ( حتی به خودم )

موفق باشید

terrorhell
دوشنبه 11 آذر 1387, 16:51 عصر
جناب bigboy اینو نگاه کن تا به جواب کاملت برسی و مشکلی دیگه تو این قضیه نداشته باشی !(دقیقاً همون چیزی که شما میخوای )

http://php.about.com/od/finishedphp1/ss/php_login_code.htm