PDA

View Full Version : ole object و مشکل نمایش

reza1944
چهارشنبه 13 آذر 1387, 21:24 عصر
با سلام
من یه بانک اکسس دارم که یک فیلد ole object داره
در قسمت نمایش رکوردها نوشته long binary data
این قسمت عکسه حالا چطوری میتونم نمایشش بدم لطفا کمک کنید

Sub Zero
پنج شنبه 14 آذر 1387, 07:06 صبح
Dim Bdata as Byte()=BinaryField
picLoad.Image = picLoad.Image.FromStream(New IO.MemoryStream(Bdata))

منبع : Store/Retrieve binary data (BLOBs) from database

reza1944
پنج شنبه 14 آذر 1387, 08:14 صبح
با سلام خدومت اساتید
این یک دیتابیس اکسس آیا کسی میتونه برنامه بنویسه که رکوردهای ole object که عکس هستند نمایش داده بشه واقعا نیاز دارم ممنون میشم خودم نتونستم انجام بدم

لطفا راهنمایی کنید

saman_itc
پنج شنبه 14 آذر 1387, 09:19 صبح
یه برنامه دفتر چه تلفن با accssess گذاشتم برو DL کن توش همه چیزیای که میخواهی هست

mostafaaa
پنج شنبه 14 آذر 1387, 10:26 صبح
سلام دوست من
یه سوال ؟ شما خودت عکسها رو توی DB ذخیره کردی؟
من فکر نمیکنم اینهایی که توی DB شما ذخیره شده اصلا عکس باشن!!

reza1944
پنج شنبه 14 آذر 1387, 15:21 عصر
خیلی ممنون از اساتید محترم بلاخص mostafaaa
خیلی ممنون از جوابهاتون اما من 100 درصد مطمئن هستم که اینها عکس هستند که در این بانک وجود دارد.
واسه خودم هم سواله که چرا نمیتوان اونها رو دید ؟

mostafaaa
پنج شنبه 14 آذر 1387, 17:28 عصر
خیلی ممنون از جوابهاتون اما من 100 درصد مطمئن هستم که اینها عکس هستند که در این بانک وجود دارد.
سلام دوست من
ولی من شک دارم که عکس باشن. من با هر روشی که بلد بودم اونها رو تست کردم ولی هیچکدوم رو نتونستم نمایش بدم. مورد بعدی اینکه حجم هر کدوم از این به قول شما عکسها کمتر از 10 کیلو بایت هستش.
من حتی این DB رو توی کریستال هم لود کردم، چون همانطور که میدونید اگه محتویات فیلد Ole Object عکس باشه خود کریستال اونها رو نشون میده.
البته در آخر بگم من اونی که فرمتش Access 2007 بود رو تست کردم. و فرض رو برا این گذاشتم که فایل دیگه هم همینه!!

reza1944
پنج شنبه 14 آذر 1387, 17:55 عصر
خیلی ممنون استاد mostfaaa
اما این یک بانک اطلاعاتی سوالات کارشناسی ارشد است که برنامه ای که این بانک رو نمایش میده با دلفی نوشته شدم و پک هم شده.
بعد حتی قشنگ هم معلومه که سوالات اسکن شده و وارد بانک شده اما معلوم نیست چطوری کد شده مثل اینکه یه سر باید برم پیش برو بچ دلفی کارا ببینم اونها چی میگن. اگه کاری کردین لطفا بی خبرم نزارید
ممنون.