PDA

View Full Version : معضل LandScape در Data Report

RezaS_1354
سه شنبه 19 آذر 1387, 22:10 عصر
سلام
من در برنامه ام از همون سورسي كه در اين تالار است جهت لنداسكيپ كردن ديتاريپورت استفاده كردم فكر ميكنم اگر اشتباه نكنم همان dll بود كه شركت ماكروسافت براي حل اين مشكل ارائه داده بود كه البته يكي از دوستان لينكشو گذاشته بود و من عينا اون رو كپي كردم و تو سيستم خودم هم خوب جواب داد ديروز براي تست برنامه تو شركتي كه حداقل 20 پرينتر دارد و همه لينك هستند و كامپيوتر ها هم همه به شبكه دائما متصل هستند (البته در يك لحظه فقط يك پرينتر Defult يا فعال است) برنامه ام را اجرا كردم نوبت به landscape ديتا ريپورت كه رسيد error داد برنامه رو بستم و ديدم كه اررور از ماژول تعريف شده اي كه از همون لينك ماكروسافت اوردم ميباشد بعد رفتم كه بصورت دستي از تو ورد و يا ست اپ پرينتر كاغذ رو لند اسكيپ كنم بعد يك ربعي كه سرو كله زدم باالخره پيدا كردم كه مثل كامپيوتر هاي معمولي نبود و قسمت Organize محلش فرق ميكرد با خودم گفتم شايد علت اررور اين باشد حالا از دوستان كسي تجربه اي در اين زمينه دارد محبت بفرمائيد ممنون ميشوم

mpmsoft
سه شنبه 19 آذر 1387, 22:49 عصر
دوست عزیز چرا از کریستال استفاده نکردی

تبدیل به کریستال زیاد نباید زمان بر باشه

RezaS_1354
سه شنبه 19 آذر 1387, 22:59 عصر
ممنون دوست عزيز اصلا غير از اينكه بلد نيستم مهمتر اينكه شخص سفارش دهنده تاكيد بر ديتا ريپوذت دارد و اين مسئله سليقه اي نيست و بازهم مهمتر خيلي فورس ماژوريه بهر حال اگر پيشنهاد نزديكتري داريد ممنون ميشم

mpmsoft
چهارشنبه 20 آذر 1387, 09:27 صبح
1 - والا من نمی دونم مشتریتون برای چی روی دیتا ریپورت تاکید داره چون توسط کریستال خود کاربران می تونن تغییرات در گزارششون بدن
2-دقیقا متن پیغام خطاشو بنویسید

ramsess
شنبه 22 اسفند 1388, 13:48 عصر
آخ گفتی !
این مشکل خیلی ها ست تا بخوای سرچ هم کردم چیزی گیر نمیومد من توی برنامم هم landscape دارم هم portlaity