PDA

View Full Version : انتقال اطلاعات از یک datagrid view به دیگری

ali_mnkt
چهارشنبه 20 آذر 1387, 12:23 عصر
سلام

من دو تا datagrid view دارم که یکیش اطلا عاتشو از یک جدول می گیره(بهش سه تا ستون به نام های id,name,price اضافه کردم واین ستون ها رو به

ستون های مربوطه در جدول bind کردم ) اون یکی جدول هم سه تا ستون به نام های id,name,number داره ولی از هیچ منبعی اطلاعات نمی گیره.

حالا من میخوام :

1- با کلیک روی سطر دلخواه از datagrid view اولی اطلاعات ستون id به این یکی انتقال پیدا کنه که به ازای اضافه شدن هر سطر ستون مربوط به

number هم مقدارشو از یه textbox بگیره.

پس تا اینجا datagrid view دومی پر شد

2- حالا میخوام اطلاعات datagrid view دومی که پر شده رو به یک جدول پایگاه اضافه کنم ستون های این datagrid view شامل id,number است که اون جدول پایگاه هم دارای

ستون های idوnumber ,type است . البته من با متد update کلیه ی به روز رسانی هامو انجام میدم ولی اون زمانی بود که datagrid view به یه جدول وصل باشه

واطلاعاتشو از اون بگیره ولی اینجا نتونستم جواب بگیرم

ممنون می شم کمکم کنید برنامم رو زمین و هواست http://p2p.dotnetsource.com/images/emoticons/02.gif

farzadbp
دوشنبه 01 شهریور 1389, 13:20 عصر
واقعاً منم الان دقیقاً این مشکل رو دارم/ هر دو مورد.
خواهشاً کمک کنید/

farzadbp
سه شنبه 02 شهریور 1389, 08:27 صبح
با سعی و خطا خودم شیوه ی کار رو پیدا کردم.

miss_kaz
دوشنبه 11 مهر 1390, 21:04 عصر
با سلام خدمت شما
دوست عزیز آیا ممکنه کدهایی که شما رو موفق کرد به نتیجه برسید رو بذارید تا برای همه قابل استفاده باشه؟
آخه مشکل منم الان دقیقا همینه. میخوام اطلاعات یک datagrid رو توی یه datagrid دیگه نمایش بدم. البته فقط سطر انتخاب شده رو.
ممنون