PDA

View Full Version : به هم ريختگي کارکترها موقع گزارشگيري با crystal Report

yasser_beiraghi
چهارشنبه 20 آذر 1387, 15:33 عصر
دوستان سلام
اميدوارم حال همتون خوب باشه.
من درباره اين موضوع توي سايت serach کردم.خيلي از دوستان اين مشکل رو داشتن ، ولي آخر مطلب ،به نتيجه نرسيدن
چون تاپيک کمی قديمي بود دوباره اينجا مطرح ميکنم.
من گزارشم توي preView درست نمايش داده مي شه ولي وقتي Print ميگيرم همه ي کارکترها به هم مي ريزه. (از Right To Left تا هر چي که بگيد تست کردم.راستي printer هم Hp p1240 هستش)
ولي یه چيزه جالب!!!
1.وقتي با خود Crystal report گزارش ميگيرم درست print ميگيره ولي از برنامه نه.

2.اگه از crytal ورژن پايين که مثلا با vb6 کار ميکنه Print ميگيرم مشکلي نداره.

خودم احتمال ميدم يه چيزي از تنظيمات ، چه تو کد نويسي يا چه تو crystal انجام نشده.
ممنون ميشم راهنمايم کنيد. خيلي احتياج دارم

msh_gold
چهارشنبه 20 آذر 1387, 19:09 عصر
سلام دوست عزیز من هم دقیقا همین مشکل رو دارم و هنوز هم نتونستم حلش کنم از همه دوستان خواهش می کنم که لطف کنن وکمک کنند.البته من فقط بافونت tornado tahama ودر حالت Bold تونستم پرینت بگیرم ولی فقط در همین حالت کار می کنه. با تشکر

yasser_beiraghi
چهارشنبه 20 آذر 1387, 20:18 عصر
سلام msh_gold...
ممنونم از راهنماييت.ولي راه حل اساسيش چيه .به نظر شما چيو چک کنم؟

yasser_beiraghi
چهارشنبه 20 آذر 1387, 20:40 عصر
ميشه لطف کنيد فونتشو بذاري اينجا تا يک بار اين فونتو چک کنم؟

ehsan1330666
یک شنبه 24 آذر 1387, 21:32 عصر
راه حلی که بهت پیشنهاد می دم اینه که فرم وایر پرینتر بدون مشکل رو به جای پرینتر خودت نصب کنی،برای پرینترهای اچ پی از مدل 1018 استفاده کن.فکر نکنم مشکل مربوط به ویژوال استودیو باشه.:چشمک:

msh_gold
دوشنبه 25 آذر 1387, 02:40 صبح
با سلام شرمنده دوست عزیز بخاطر اینکه دیر جوابتون رو می دم من فونتشو براتون میزارم ولی امیدوارم که این مشکل حل بشه

yasser_beiraghi
سه شنبه 26 آذر 1387, 00:05 صبح
دوست خوبم(msh_gold) ، ممنون که زحمت کشيدي .
جناب ehsan1330666 ، من با Report خود Visual Studio هم آزمايش کردم،
جالب بود اون هم فونت بهم ميريخت ، پس مشکل از Crystal Report هم نيست. من نمي گم Visual Studio مشکل داره . ولي مطمئنم يه تنظيم يا Set خاصي داره. اون کاري هم که گفتيد نمي تونم انجام بدم.تصور کنيد تو يه سازمان حداقل 10 تا از اين Printer ها باشه و بخواين ...
يه چيزه جالبه ديگه: من موقعي که از vb6 استفاده ميکنم و همون فايل crystal رو چاپ ميکنم راحت و بدونه هيچ مشکلي چاپ ميگيره... حالا نظر دوستان چيه؟!!!!!!! :متفکر::متفکر::متفکر:

esfahanitg
جمعه 06 دی 1387, 18:12 عصر
سلام به همه عزيزان
هيچ كدوم مشكل ندارن . فقط پرينتر هاي جديد با كريستال ريپورت جور نيستن من اين مشكل رو با p1005 داشتم . بهترين راه حل براي حل اين مشكل اينه كه زماني كه ميخايد 1 گزارش رو چاپ كنيد اول اون رو به پ فايل word تبديل كنيد و اون فايل رو چاپ كنيد . البته نه خارج از برنامه با C# يا vb ميشه همه اين كار هارو كرد.با يه كم جستجو ميتونين گزارشتون رو تبديل كنيد و حتي از طريق برنامه دستور چاپ اون فايل رو بدين

danial82
یک شنبه 22 دی 1387, 12:18 عصر
سلام به همه عزيزان
هيچ كدوم مشكل ندارن . فقط پرينتر هاي جديد با كريستال ريپورت جور نيستن من اين مشكل رو با p1005 داشتم . بهترين راه حل براي حل اين مشكل اينه كه زماني كه ميخايد 1 گزارش رو چاپ كنيد اول اون رو به پ فايل word تبديل كنيد و اون فايل رو چاپ كنيد . البته نه خارج از برنامه با C# يا vb ميشه همه اين كار هارو كرد.با يه كم جستجو ميتونين گزارشتون رو تبديل كنيد و حتي از طريق برنامه دستور چاپ اون فايل رو بدين

این نشد کار باید یه فکر اساسی کرد
من با پرینتر p2014 هم همین مشکل و دارم

bahram_ag
یک شنبه 22 دی 1387, 13:15 عصر
سلام دوستان
من همین مشکل رو با پرینتر hp 1006 داشتم که در حالت Bold تونستم پرینت بگیرم

masoud.t123
شنبه 05 بهمن 1387, 09:32 صبح
اگه دوستی جواب سوال رو بده ممنون می شویم.

danial82
شنبه 05 بهمن 1387, 22:48 عصر
اگه دوستی جواب سوال رو بده ممنون می شویم.

دوست عزیز سوال شما چیه کجای تاپیک مطرح کردی:متفکر:
مشکل من با update درایور پرینتر مشکل شد

heivin
جمعه 09 مرداد 1388, 10:53 صبح
این مسئله راه حل نداره؟
خیلی مهمه لطفا اگه کسی میدونه بگه

babak2000
یک شنبه 25 بهمن 1388, 13:04 عصر
دوست عزیز توی ایت تاپیک هم بحث شده :

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=112925&highlight=%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84+%D9%BE%D8%B1%DB %8C%D9%86%D8%AA%D8%B1&page=3

مدیران می توانند تاپیک ها را یکپارچه کنند

mohammad diba
یک شنبه 25 بهمن 1388, 18:11 عصر
من مطمئنم از درایور پرینتر هست آپدیت کنی ردیف میشه منم خیلی وقت بود این مشکل رو داشتم.

kebriya
دوشنبه 03 اسفند 1388, 12:19 عصر
منم این مشکل رو با پرینتر 1005 داشتم باید درایور پرینتر را دستی نصب کنین. من فایلش رو از سایت hp دانلود کردم و از طریق device manager نصب کردم که مشکلم حل شده و چند بار هم امتحان کردم، چند ماه است که داره کار میکنه:لبخندساده:

xmatrix
یک شنبه 09 اسفند 1388, 19:53 عصر
من این مشکل را داشتم که با تبدیل به فرمت دیگه و چرینت مشکل را حل کردم.این مشکل به خاطر کریستال ریپورت که با پرینترهای جدید ست نیست.چیشنهاد می کنم از این کریستال ریپورت هرزه استفاده نکنید.پروژه تون را خراب می کنه مشکلات زیادی داره از جمله سرعت پایین بهم ریختگی اندازه صفحه و فقط دردسره

mohammad diba
جمعه 14 اسفند 1388, 19:17 عصر
سلام منم همین مشکل رو دارم که کامل نتونستم حلش کنم .

kebriya
شنبه 15 اسفند 1388, 14:28 عصر

با این روشی که گفتم هم نتونستی؟

kebriya
شنبه 15 اسفند 1388, 14:29 عصر

با این روشی که گفتم هم نتونستی؟ مدل پرینترت چیه؟

MHZ_zamani
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 11:30 صبح
در سر برگ parageraphتیک right to left را بزنید درست می شه

mohammad diba
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 14:37 عصر
نه ربطی نداره من این کار رو هم کردم مشکل از این نیست.