PDA

View Full Version : سوال: مشکل با Web Synchrization در Replication

MORTEZA66
پنج شنبه 21 آذر 1387, 12:10 عصر
راستش من مدت زيادي با اين قضيه Replication در sql درگير هستم حالا به كلي نتيجه در اين زمينه رسيدم و كلي هم مطلب خوندم فقط يه مشكل باقي مونده
مشكل: من تعدادي برنامه روي تعدادي سيستم نصب ميكنم كه ميخان ركوردهاشون رو به يه سايت مشترك ارسال كنند يعني ناشر تعدادي برنامه است و مشترك سايت
1) Replication رو در روي يه سيستم local با انواع و اقسامش انجام ميدم اما نميدونم چطور اون رو براي وب پيكربندي كنم يعني مشترك بانك وب سايت باشه كلي هم مطلب در اين زمينه خوندم اما يه چيزي كه گفته بودند اين بود كه حتما براي اين كار بايد از Https استفاده شود! بر اساس اين لينك
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms151763.aspx
2) چرا وقتي يه مشترك تعريف ميكنيم در قسمتي كه براي اضافه كردن سرور است وقتي سرور سايت رو ميدم پيغام خطا ميده كه فقط بايد در اين قسمت نام سرور واقعي وارد شود و امكان استفاده از اين نوع سرور نيست
3) وقتي روي publication راست كليك ميكنيم و گزينه Configure Web Synchrization رو انتخاب ميكنيم يعني همون ويزارد براي اين كار قسمت نام وب سرور يا computer name Running IIs رو چي بايد بديم كه به سرور سايت وصل شه؟ نه Ip قبول كرد ونه Sql2.yourdomainname رو

لينك هاي زيادي رو هم خوندم از دوستان و به خصوص اقاي ثباتي خواهش ميكنم يه اموزش مختصر بدن و اگه تجربه اي در اين زمينه دارن ما رو هم به فيض برسونند
از همه ممنون

MORTEZA66
شنبه 23 آذر 1387, 13:44 عصر
از همه دوستان كمال تشكر رادارم

AminSobati
شنبه 23 آذر 1387, 16:17 عصر
دوست عزیزم،
دقیقا چه پیغام خطایی و چه موقع دریافت میکنید؟