PDA

View Full Version : فروش نرم افزار بر اساس ورژن

amir-haghighi
دوشنبه 25 آذر 1387, 19:33 عصر
به یاد او::

یک چیزی مدتی هست که ضحن من رو مشغول کرده . فرض کنید یک نرم افزار رو خریدم در سال 2007.در سال 2007 چند تا نسخه جدیدتر ارائه شد.مثلا 2007 .1.0

آیا من برای دریافت اون باید مجددا پول پرداخت کنم ؟

یا اگه ورژن 2008 اومد دوباره باید اون رو خریداری کنم؟ یا اینکه اگه 2007 داشته باشم میتونم به کمک به روز رسانی به 2008 برسونمش؟

مهران موسوی
چهارشنبه 27 آذر 1387, 00:06 صبح
بستگي به كمپاني ارائه كننده داره .

در بعضي از كمپاني ها وقتي يك نسخه خريدي تا يك مدتي اگه نسخه ي جديد از برنامه اومد رايگان در اختيارتون قرار ميگيره .

در بعضي از كمپاني ها هم وقتي يك نسخه خريدي تا يك مدتي اگه نسخه ي جديد از برنامه اومد با دريافت يك قيمت خيلي كمتر از قيمت اصلي نرم افزار اون رو در اختيارتون ميزارند .

و ....

amir-haghighi
پنج شنبه 28 آذر 1387, 17:44 عصر
به ياد او ::

ميشه در اين مورد كمي توضيح بديد . من كه نفهميدم اينها نرم افزارشون رو چطوري ميفروشن !

http://www.emeditor.com/modules/buy-now0/

منظورشون از Number of licenses و single license به چي هستش ؟ و ...

vcldeveloper
پنج شنبه 28 آذر 1387, 23:40 عصر
منظورشون از Number of licenses و single license به چي هستش ؟ و ...
یعنی قیمت نرم افزار را بر اساس لایسنس های فروخته شده محاسبه می کنند. اگر شما یک نفر باشید، پول یک نسخه را میدید. اگر یک شرکت باشید که می خواید چند نسخه از نرم افزار را تهیه کنید، متناسب با تعداد لایسنس هایی که در شرکت نیاز دارید، یکی از طرح های فروش مطرح شده را انتخاب می کنید، مثلا اگر شما 10 کاربر دارید که باید این نرم افزار را داشته باشند، گزینه 10 Licenses را انتخاب می کنید.

amir-haghighi
یک شنبه 22 شهریور 1388, 12:21 عصر
با سلام .

میخواستم بدونم که من اگه یک برنامه آماده کنم و برای فروش اون بخوام از طریق اینترنت پول واریز بشه باید چه مراحلی رو طی کنم ؟

آیا امکانش هست که کاربر خارجی پول برنامه رو از هر طریقی که واسه خودش راحت تره به حساب سیبای من واریز کنه ؟ :لبخند:

golbafan
یک شنبه 22 شهریور 1388, 13:40 عصر
سلام

بعضی شرکت ها برای هر نسخه جدیدشون پول میگیرند (کم پیش میاد)
بعضی هم برای نسخه های اصلی پول میکیرن مثلا وقتی نسخه 2 رو بخری از 2.1 تا 2.9 رو هم مجانی میدن
که این خیلی متداوله

amir-haghighi
دوشنبه 30 شهریور 1388, 12:32 عصر
میخواستم بدونم که من اگه یک برنامه آماده کنم و برای فروش اون بخوام از طریق اینترنت پول واریز بشه باید چه مراحلی رو طی کنم ؟

آیا امکانش هست که کاربر خارجی پول برنامه رو از هر طریقی که واسه خودش راحت تره به حساب سیبای من واریز کنه ؟

سلام . من جواب این سوالم رو می خواستم .

hamidinejad
دوشنبه 30 شهریور 1388, 14:12 عصر
بله شما مي توانيد توسط كدهايي كه بانك هايي همجون سامان و پارسيان ارايه مي شود اين اختيار را در سايت خود قرار دهيد