PDA

View Full Version : مشکل با Indy در باز کردن Port

helper
جمعه 29 آذر 1387, 23:07 عصر
من برنامه ای نوشتم با indy می خوام صفحه نمایش داده نشه مخفی باشه و از دستورات زیر استفاده کردم

Application.Initialize;

//با دستور زیر فرم اصلی رو نشون نمیده Application.ShowMainForm := False;
Application.CreateForm(TForm1, Form1);
Application.Run;
end.

ولی موضوع اینه که چون دوبار برنامه اجرا میشه برنامه error می ده که این پورت قبلا باز شده

:متفکر::عصبانی::عصبانی++:

vcldeveloper
جمعه 29 آذر 1387, 23:55 عصر
دوست عزیز، در تاپیک قبلی به شما گفتم که سوال خودتان را خوب مطرح کنید. باز هم نه عنوان مناسب انتخاب کردید، نه توضیح مناسب دادید!

ولی موضوع اینه که چون دوبار برنامه اجرا میشه برنامه error می ده که این پورت قبلا باز شده
خب انتظار دارید چه واکنشی نشون بده؟! یک بار برنامه را اجرا کردید، پورت مربوطه را باز کرده، طبیعی هست که تا زمانی که پورت باز هست، هر برنامه دیگه ایی که بخواد به اون پورت دسترسی پیدا کنه، موفق نمیشه!

helper
یک شنبه 01 دی 1387, 13:06 عصر
آقای کشاورز من مشکلم حل شد و با کد حل کردم لطفا اول برنامه نویسی یاد بگیرین بدن نظر بدین

تا از چیزی سر در نمیاری نظر نده

مرسی!:لبخندساده:

babak_delphi
یک شنبه 01 دی 1387, 19:04 عصر
آقای کشاورز از اعضای قدیمی و فعال و در ضمن با سواد و با اطلاعات سایت هستند و در حقیقت وجود امثال ایشان برای سایت نعمت هستند و معلومات ایشان برای اکثر اعضا بسیار مفیدی بوده
سطح سواد و معلومات ایشون برای همهء اعضا کاملا مشخص و اثبات شده است

mohammadamin
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 13:23 عصر
آقای کشاورز بسیار شخصیت محترم و ارزشمند برای سایت هستند. لطفا قبل از هرگونه صحبت و اظهار نظر در مورد دیگران , قبلا از صدق گفتار خود مطمئن شوید.:متفکر: