PDA

View Full Version : سوال: عدم نمایش جدول ها برای کاربران در SqlServer2005

bmanfy
شنبه 30 آذر 1387, 08:50 صبح
سلام دوستان :
برنامه ای نوشتم که بانکش با SqlServer2005 هستش . میخوام وقتی نصب شد کاربران او سیستم نتونن جدولها رو باز کنن و هر کار دیگری باید چی کار کنم ؟
کلربران برنامه ام رو باید چه طور تعریف کنم . یعنی باید از user های sql تعریف کنم یا خودم یه جدولی بسلزم و کاربر بگیرم ؟
اگه از طریق خود sql هستش ... میشه توصیح بدین ؟

AminSobati
دوشنبه 02 دی 1387, 22:19 عصر
سلام دوست عزیزم،
میتونین با پسووردی که خودتون ازش آگاه هستین از داخل برنامه Connect بشین. برای چی کاربرها باید مستقیم به SQL Server دسترسی داشته باشند؟

ehsaniran59
سه شنبه 03 دی 1387, 13:32 عصر
جناب ثباتی اگر برنامه و بانک روی یک سیستم بصورت Local نصب باشد باید چه کرد ؟

AminSobati
سه شنبه 03 دی 1387, 23:35 عصر
اگر اون کاربر Admin ویندوز باشه نمیتونین جلوشو بگیرین. فقط میشه SP و توابع رو Encrypt کرد. اما ساختار جداول رو میبینه

shahinsoft
چهارشنبه 04 دی 1387, 10:27 صبح
میشه بفرمایین که در vsual studio 2008 چطور میشه بانک اطلاعاتی sql برای vb.net ایجاد کرد
من بانک اطلاعاتی ایجاد می کنم ولی نمیتونم جدول اضافه کنم
از منوی file گزینه new project \project type\visual basib \database\sql server project
ولی

shahinsoft
چهارشنبه 04 دی 1387, 10:28 صبح
ولی بعدش نمیدونم چیکار کنم
اصلا چیزی برای افزودن جدول نیست

bmanfy
یک شنبه 08 دی 1387, 08:56 صبح
سلام دوست عزیزم،
میتونین با پسووردی که خودتون ازش آگاه هستین از داخل برنامه Connect بشین. برای چی کاربرها باید مستقیم به SQL Server دسترسی داشته باشند؟

راستش من اول یک پسورد گذاشته بودم اما خوب نمیتونستم باهاش وصل بشم . و درثانی میخوام به هیچ وجه ساختار حدولم دیده نشه . از یوز ها و ... هم هیچ چی سر در نمیارم . تو SQLServer 2005 هم کار میکنم .