PDA

View Full Version : پرینت گرفتن در یک قالب خاص

naser_feb8646
شنبه 30 آذر 1387, 12:09 عصر
سلام دوستان
قبل هر چیز بگم خیلی در جستجو کردم ولی جوابی که می خواستم رو پیدا نکردم

حالا سوالم اینه که چطور می تونم یه سری اطلاعات (به طور مثال 10 رکورد) رو از دیتابیس بخونم و بعد همه اونارو در یک قالب خاص پرینت بگیرم (تقریباً مثل کارنامه هایی که تو دوران مدرسه آخر سال بهمون می دادند)

naser_feb8646
یک شنبه 01 دی 1387, 15:54 عصر
سلام دوستان
قبل هر چیز بگم خیلی در جستجو کردم ولی جوابی که می خواستم رو پیدا نکردم

حالا سوالم اینه که چطور می تونم یه سری اطلاعات (به طور مثال 10 رکورد) رو از دیتابیس بخونم و بعد همه اونارو در یک قالب خاص پرینت بگیرم (تقریباً مثل کارنامه هایی که تو دوران مدرسه آخر سال بهمون می دادند)

بابا دمتون گرم تاپیک بدون جواب داره می ره صفحه دوم:متفکر::متفکر::متفکر:
اگه میشه کمک کنید:قلب:

aliila
یک شنبه 01 دی 1387, 15:59 عصر
این عمل با کریستال نمی توانید انجام دهید ؟
من خودم برای تمامی کارهای چاپی از object های اکسل مایکروسافت استفاده میکنم ولی همین کار را در کریستال انجام داده ام

nokhodsiah2001
چهارشنبه 04 دی 1387, 12:25 عصر
دوست عزیز اگر منظورت گرفتن چند رکورد از دیتابیس و پرینت ائنهاست که خوب به قول دوستمون میتونی از کریستال ریپورت استفاده کنی در غیر این صورت اگر منظورت چاپ فرم فعالته بگو من نمونه کدی برات بسازم و همینجا بذارم

naser_feb8646
چهارشنبه 04 دی 1387, 13:31 عصر
دوست عزیز اگر منظورت گرفتن چند رکورد از دیتابیس و پرینت ائنهاست که خوب به قول دوستمون میتونی از کریستال ریپورت استفاده کنی در غیر این صورت اگر منظورت چاپ فرم فعالته بگو من نمونه کدی برات بسازم و همینجا بذارم

دوست عزیز آیا تو کریستال ریپورت می شه کاری کرد که اعداد فارسی و تاریخ هم به صورت شمسی درج بشه

davoodrm666_666
چهارشنبه 04 دی 1387, 16:22 عصر
بله میشه توی سایت بگردی حتما پیدا می کنی