PDA

View Full Version : سوال: لود نرم افزار من قبل همه برنامه ها

explod_javad
یک شنبه 01 دی 1387, 01:03 صبح
من از طریق رجیستر این کار رو کردم ولی اول از همه نبود.
من میخام نرم افزارم اول از همه با لا بیاد تا فورم من بصورت فول روی همه پنجره ها بیاد و در حقیقت نزاره کسی از سیستم استفاده کنه(قفل کنه) .
چه روشی پیشنهاد میکنید

DarkSoroush
یک شنبه 01 دی 1387, 01:24 صبح
من قبلا در winxp از کلید Shell در ادرس زیر در رجیستری برای این مقصود استفاده میکردم:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
البته باید taskmgr رو هم غیر فعال کنید. همچنین Utility Manager را.

در ویندوزهای 9X هم من از خاصیت Shell در فایل System.ini استفاده میکردم.

امیدوارم بتونه کمکی بکنه.

Evil 69
یک شنبه 01 دی 1387, 15:43 عصر
چرا این همه کار کنی خوب شما که می خای taskmanage و ... رو غیر فعال کنی خوب فرمت رو هم topmost تس رو true کن و اندازه فرم رو هم max کن حالا دیگه هیچ برنامه ای نمی تونه بیاد جلو که کاربر با اون کار کنه

explod_javad
دوشنبه 02 دی 1387, 16:57 عصر
چرا این همه کار کنی خوب شما که می خای taskmanage و ... رو غیر فعال کنی خوب فرمت رو هم topmost تس رو true کن و اندازه فرم رو هم max کن حالا دیگه هیچ برنامه ای نمی تونه بیاد جلو که کاربر با اون کار کنه

دوست من از لطف شما ممنون هستم.
ولی چون نرم افزار کمی سنگین هست و تا زمان لود کامل کمی زمان میبره ؟! نمیخام تا زمان لود کامل کاربر بتونه چیز دیگه رو اجرا کنه و مانع از اجرا برنامه یا هر خلل دیگه ای بشه.

salehbagheri
دوشنبه 02 دی 1387, 17:02 عصر
فايل اجرايي برنامه تون رو با فايل Explorer.exe در پوشه Windows يا Init.exe در پوشه System32 جابجا كنيد!
قبلش TaskManager و CommandPrompt را غيرفعال كنيد!
حالا سيستم شما تقريبا گيم نتي شد!!!

Caution !!!
در مورد قسمت قرمز، تحقيق و تأمل كنيد و بعد از اطمينان كامل اين كار را انجام دهيد كه بعداً دچار مشكل نشويد!!!

aliila
دوشنبه 02 دی 1387, 19:31 عصر
من قبلا در winxp از کلید Shell در ادرس زیر در رجیستری برای این مقصود استفاده میکردم:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
البته باید taskmgr رو هم غیر فعال کنید. همچنین Utility Manager را.

در ویندوزهای 9X هم من از خاصیت Shell در فایل System.ini استفاده میکردم.

امیدوارم بتونه کمکی بکنه.

فکرت رو فقط روی این راه حل متمرکز کن کلا ویروسها و ریموت ادمین ها و تروجانها و ... فقط در این شاخه برای خود مدخل می سازند که حذفش واقعا مشل هست حتی به صورت سیف مد نیز کاری نمیشه کرد خیلی راحت هست فقط مسیر exe را در مدخل وارد میکنی
Anyplace Control.exe این نرم افزار یک ریموت ادمین خیلی قوی است اگر از نصب دوباره ویندوز نمی ترسی این رو سیستمت اجرا کن متوجه میشی

saied_genius
چهارشنبه 02 بهمن 1387, 18:50 عصر
بهترين و ساده ترين روش :

1- از رجيستري به مسير زير برويد:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\WindowsNT\Cu rrentVersion\Winlogon\

2- از پنجره سمت راست كليد Shell را باز كنيد و ارزش آنرا از Explorer.exe به نام برنامه خود تغيير دهيد.

::توجه:: فايل اجرايي شما بايد در مسير system32 باشد و فقط نام برنامه exe خود را وارد نماييد.

سوالي بود در خدمتم.

موفق باشيد.