PDA

View Full Version : تست نرم افزار

سعید قدیری مقدم
سه شنبه 07 مرداد 1382, 23:06 عصر
سلام به همه دوستان و بزرگواران . دمه همتون گرم واقعا اینجا یک تایپیک گرم و صمیمی و دوستانه ست . من مدت زیادی نیست که عضو این انجمن شدم البته من قبلا با ID دیگه ای با عنوان Ghadiri_s تو تایپیک ها میگشتم ولی خوب ترجیح دادم با نام واقعی عضو شم :wink: اون هم فقط به خاطر جمع خوب دوستان
خوب زیاد حاشیه نرم و برم سر اصل موضوع حقیقتش من حدود 1 سال پیش به فکر طراحی و راه اندازی Chat افتادم خوب اون موقعه من اصلا درباره ارتباطات کامپیوتری چیزی نمیدونستم (البته من هنوز هم پیش دوستان خودم رو مبتدی میدونم :oops: ) البته اون زمان با مراجعه به چند تا وب سایت تونستم کد asp مربوط به چت رو بدست بیارم اما اون ها من رو راضی نکردند چون هم قدرت لازم رو نداشتند و هم چون خودم ننوشته بودم (عذاب وجدان داشتم :evil: -یک شوخی -) از اصول و مبانی سر در نمی آوردم البته دلیل اصلی تر شاید این بود که من دوست داشتم با بیسیک کار کنم
تا اینکه بعد از 1 سال به هر در زدن تا حدودی تونستم خودم رو به یک جاهایی برسونم البته ناگفته نماند که کمک دوستان هم من رو تو کارم خیلی جلو انداخت و من بالاخره موفق شدم چت رو راه اندازی کنم البته هنوز فقط در حد تست برنامه هستم من این چت رو روی شبکه با 3 تا از دوستانم آزمایش کردم و با موفقیت کار کرد . :) از اونجا که شما یزرگواران رو من جزو دوستان خودم میدونم ( البته اگر شما من رو در ردیف دوستان خود قرار بدین) تصمیم گرفتم اولین تست رو روی اینترنت با کمک شما عزیزان انجام بدم البته اگر ما رو لایق خودتون بدونید :oops:
اما چون هنوز از عملکرد سرویس دهنده چت نیستم هنوز روی سرویس دهنده ISP قرار ندادم فعلا بصورت آزمایشی فقط هر روز صبح ساعت 8 الی 10 سرویس دهنده چت رو روشن میکنم و اگر مشکلی پیش نیومد به سرویس دهنده اصلی منتقل می کنم
من با آی دی Ghadiri-S در چت هستم و داخل اتاق ؛برو بچه های بیسیک کار؛ منتظرتونم شما رو به خدا من رو چشم انتظار نذارید ها :wink:
البته تا فراموش نکردم لطفا در انتخاب ID از 3 کاراکتر ؛ . ـ (آندر لاین- نقطه - سیمیکالون) استفاده نکنید :wink: ممنون
خود چت رو هنوز به شکل یک فایل setup در نیاوردم فقط کافیه از اینجا داونلود کنید بعد از zip خارج کنید فقط لطفا همشو داخل یک شاخه قرار بدین تا مشکلی پیش نیاد

کم حوصله
سه شنبه 07 مرداد 1382, 23:12 عصر
آقا ادرس این چت
لینکی
یک چیزی
فقط میگی 8 تا 10 منتظرم
عجب :shock: :P

Abbas Arizi
سه شنبه 07 مرداد 1382, 23:20 عصر
من هم همون که کم حوصله گفت

سعید قدیری مقدم
چهارشنبه 08 مرداد 1382, 00:09 صبح
آقا شرمنده من اصلا متوجه نبودم که سایز فایل محدودیت داره :oops: :oops: آخه تو بخش سایز اشاره نکردن مجبور شدم بعضی از فایل ها رو پاک کنم برای اجرا حتما vb رو روی دستگاهتون داشته باشید (البته فکر میکنم حتما دارید :wink: ) بازم شرمنده

سعید قدیری مقدم
چهارشنبه 08 مرداد 1382, 08:34 صبح
سلام دوستان بابا نمیدونید چشم به در دوختن و انتظار کشیدن چه قدر مشکله :( اگه برنامه اشکالی داره اینجا بنویسید تا حد اقل خیالم راحت بشه که اشکال از برنامست

سعید قدیری مقدم
چهارشنبه 08 مرداد 1382, 21:33 عصر
سلام دوستان پیشنهاد میکنم از اینجا داونلود کنید

www.kimiyaco.net/download/kmessenger.zip

کم حوصله
پنج شنبه 09 مرداد 1382, 00:51 صبح
سلام
دوست عزیز بدت نیادا ولی من فکر می کنم ساعتی را که انتخاب کردی خیلی بد موقع است
از نظر من که این طوره چون در اون ساعت همه اونهایی که مثل من سر کار میروند تازه اول کارشونه و وقت چت کردن ندارند اگر ساعتش را مثلا تو ظهر یا شب یا بعد از ظهر بگذاری شاید مشتری داشته باشی اگر شب باشه خودم اولیشم :oops:

سعید قدیری مقدم
پنج شنبه 09 مرداد 1382, 08:27 صبح
سلام اگه مشکل فقط این باشه که دیگه مشکل حساب نمیشه سرور های چت در طول روز روشن هستند من منظورم این بود که خودم تو این ساعت حتما تو یکی از روم ها هستم
خوب اگر این طوره من به جای صبح بعد اظهر ها ساعت 7 الی 9 منتظر میمونم
باز از همه ممنون و شرمنده :oops:

کم حوصله
پنج شنبه 09 مرداد 1382, 11:23 صبح
سلام
بابا دوست عزیز این چه لینکیه گذاشتی ما که پیداش نکردیم اگه همینجا می گذاشتی برمی داشتیم چی می شد :x

سعید قدیری مقدم
پنج شنبه 09 مرداد 1382, 12:03 عصر
sunboy عزیز از اینکه حداقل چت رو امتحان کردی و ID ثبت کردی یک دنیا ممنون اما بگم من یک مشکل تو برنامه پیدا کردم که او مشکل رو رفع کردم و انشاالله تا چند ساعت دیگه لینک برای داونلودش رو تو همین تایپیک میزارم لطفا اگر نصبت به من نظر لطف داشته باشی این یکی رو داونلود کن و جای قبلی استفاده کن ممنون :)
بابت attch من شرمنده ابتدا من قصد attch داشتم مشکل ایجاست که برای اینکار محدودیت سایز وجود داره و من مجبور شدم لینک قرار بدم شرمنده :oops:

سعید قدیری مقدم
پنج شنبه 09 مرداد 1382, 14:36 عصر
http://www.geocities.com/ghadiri_s/Messenger/KMessenger.zip
از همه دوستان ممنون[/url]

کم حوصله
شنبه 11 مرداد 1382, 21:12 عصر
سلام
دوست عزیز این دوسته لینکی گذاشتی که ما هیچ کودومش را موفق نشدیم استفاده کنیم اون اولیه هم که اینجا گذاشتی که ما برداشته بودیم دائما مشکل می ده :cry: ببین اگر میشه به این آدرس میل بزن
khoshtipbakelas@yahoo.com

با تشکر :wink:

سعید قدیری مقدم
شنبه 11 مرداد 1382, 23:56 عصر
سلام بر همه بزرگواران و دوستان صمیمی
متاسفانه پدر بزرگوار مدیرعامل isp ای که من داخلش مشغول به کار هستم روز جمعه گذشته به رحمت ایزدی پیوست :( خدا بیامرزدش مردی بسیار خوبی بود هر وقت به شرکت سر میزد یک سراغی هم از ما میگرفت :( به خاطر این غم بزرگ فعلا چند روزی پروژه های شرکت به تعویق افتاده اند
از شما دوستان واقعا ممنون - error رو هم که کم حوصله جان اشاره کردی فکر میکنم مربوط به این باشه که چت سرور ها خاموش هستن - به امید خدا چند روز دیگه باز به جمع برو بچه ها بر میگردم - فعلا برای چند روز خداحافظ
باز هز همه دوستان ممنون

کم حوصله
یک شنبه 12 مرداد 1382, 01:38 صبح
سلام
تسلیت میگم
انشاا... خدا بیامرزتشان :(
منتظر شما هستیم دوست عزیز و پر کار :oops: