PDA

View Full Version : سوال: ارسال فايل از طريق بلوتوث

f_g1348
چهارشنبه 04 دی 1387, 10:37 صبح
با سلام
من ميخواهم برنامه اي بنويسم كه بتواند از طريق بلوتوث دستگاه هاي اطراف را جستجو كند وسپس بصورت اتوماتيك فايلي را براي آنها ارسال كند.
اگر كسي اطلاعاتي در اين راستا دارد ممنون مي شوم كمكم كنيد.
با تشكر

nokhodsiah2001
شنبه 07 دی 1387, 10:36 صبح
دوست عزیز اول بفرمایید راه و یا کامپوننت ارتباط با دیوایس بلوتوث رو داری یا نه؟

mojtaba-saleh
شنبه 07 دی 1387, 12:53 عصر
من کامپوننت franson bluetools رو پیشنهاد میکنم , ولی ک ر ک ی براش پیدا نکردم توی نت , چندتا از بچه ها هم نتونستن ک ر ک کنن.
قیمتش هم حدود 120 دلاره

sh
دوشنبه 16 دی 1387, 21:17 عصر
کتاب زیر رو گیر بیارین و بخونین. در این کتاب مثالهای در این مورد با استفاده از کامپوننت SerialPort وجود داره که به شما کمک میکنه

Apress Practical dot NET 2.0 Networking Projects

سرفصلهای کتاب :

■CHAPTER 1 Sockets Programming . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1

■CHAPTER 2 Serial Communications . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 67

■CHAPTER 3 Incorporating Fingerprint Recognition
into Your .NET Application. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 123

■CHAPTER 4 Infrared Programming . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 175

■CHAPTER 5 Fun with RFID . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 201
■CHAPTER 6 Interfacing with External Devices . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 241

Nima NT
چهارشنبه 18 دی 1387, 02:11 صبح
میتونید از کامپوننت Karol Communication استفاده کنید , مثالهای خوبی داره , کرکش هم پیدا میشه.

f_g1348
پنج شنبه 19 دی 1387, 09:02 صبح
با سلام
اگه ميشه اين كامپوننت و كركش را برام بگذاريد
با تشكر

milade
پنج شنبه 19 دی 1387, 18:13 عصر
کتاب زیر رو گیر بیارین و بخونین.

:تشویق: :تشویق:
اقا خیلی ممنونم .
اگه بازم از این کتابها داشتی دریغ نکن (سوکت پروگرامینگ! یا کار با Thread :لبخند: برم پیام خوصی نامش رو بده)
موفق باشید

amirsajjadi
دوشنبه 26 اسفند 1387, 21:28 عصر
یا سلام
شما میتونید از طریق control panel یک پورت برای بلوتوث اضافه کنید و با استفاده از serialport وی بی دات نت به پورت وصل بشید و فایل رو ارسال کنید

kasmaii61
سه شنبه 05 آبان 1388, 00:50 صبح
یه سوال از خدمت دوستانی داشتم که پروژه بلوتوث کار کردن:
چه مارک دستگاهی رو برای یک سیستم بلوتوث Sender پیشنهاد می کنید و از کجا می تونم تهیش کنم؟
ترجیحا یه چیز حرفه ای می خوام که ارسال بلوتوث برای دستگاههای Detect شده رو به صورت همزمان انجام بده و پوشش خوب و سرعت ارسال مناسبی داشته باشه
اگه کامپوننتی که دستگاه رو باهاش تست کردید هم بگید که دیگه عالیه
پیشاپیش از کمکتون ممنونم

Saeed Hamed
سه شنبه 05 آبان 1388, 15:07 عصر
شما میتونید از طریق control panel یک پورت برای بلوتوث اضافه کنید و با استفاده از serialport وی بی دات نت به پورت وصل بشید و فایل رو ارسال کنید

دوست عزیز میشه کمی بیشتر در این باره توضیح بدی؟
با تشکر

kasmaii61
سه شنبه 05 آبان 1388, 16:02 عصر
دوستان کسی نمی تونه کمکم کنه؟ شدیدا کمک نیاز دارم
اینترنت رو هم گشتم نتونستم چیز قابل توجهی پیدا کنم

hamid_khakzad
سه شنبه 24 آذر 1388, 01:41 صبح
سلام دوست عزیز
بهترین کامپوننت در این زمینه wcl هست و سخت افزار هم مدل های مختلفی هست که بستگی به بردشون قیمت های مختلفی دارن
اگه سوالی داشتی در زمینه کامپوننت و سخت افزار در خدمتم

mohsenm66
یک شنبه 16 خرداد 1389, 19:21 عصر
من دارم يه برنامه ارسال بلوتوث مي نويسم

قول مي دهم وقتي تمام شد برنامه را روي سايت بزارم تا تمام دوستان ازش استفاده كنند

Mohamad ghorbani
یک شنبه 16 خرداد 1389, 20:15 عصر
من دارم يه برنامه ارسال بلوتوث مي نويسم

قول مي دهم وقتي تمام شد برنامه را روي سايت بزارم تا تمام دوستان ازش استفاده كنند

ما منتظر برنامت هستیم
هیجا نمیریم همین جا هستیم!!!:لبخندساده: