PDA

View Full Version : سوال: اجراي برنامه در كامپيوتر مقصد بدونه نصب SQL Server

Mohsen229266
چهارشنبه 04 دی 1387, 19:47 عصر
با سلام خدمت دوستان يه سوال در مورد sql server 2000 داشتم
من يک برنامه حسابداري نوشتم با VS2005 سي شارپ
اجراي اين برنامه در كامپيوتر مقصد بدونه نصب SQL Server,
هم براي امنيت ديتابيس و هم براي راحتي کاربر چگونه ممکن است :متفکر:

r_mehrizi
پنج شنبه 05 دی 1387, 08:18 صبح
کامپیوتر مقصد شما با کامپیوتر مبدا شبکه است؟

Mohsen229266
پنج شنبه 05 دی 1387, 12:09 عصر
در یک برنامه که بر روی یک سیستم منفرد نصب می شود نه در شبکه به دنبال نصب black box
sql server بدون نصب sql server

Mehdi Asgari
پنج شنبه 05 دی 1387, 12:21 عصر
لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید ، فروم رو جستجو کنید ، بسیاری از مشکلات قبلا مطرح شدن.
می تونی از SQL Server Compact Edition استفاده کنی
(اگه لزومی بر استفاده از محصولات مایکروسافت نیست ، از SQLite استفاده کن.)

Mohsen229266
شنبه 07 دی 1387, 21:00 عصر
متشکرم دوست عزیز من2005 SQL Server Compact Editionدانلود ونصب کردم اما من با نسخه
sql server 2000 دیتابسم رو طراحی کردم موقع Attach کردن پیغام an or has occurred while establishing a connection to the server را میده من در سایت جستجو هم کردم ولی موردی پیدا نکردم

ar.shirazi
یک شنبه 08 دی 1387, 07:12 صبح
متشکرم دوست عزیز من2005 SQL Server Compact Editionدانلود ونصب کردم اما من با نسخه
sql server 2000 دیتابسم رو طراحی کردم موقع Attach کردن پیغام an or has occurred while establishing a connection to the server را میده من در سایت جستجو هم کردم ولی موردی پیدا نکردم
چرا از MSDE استفاده نمیکنید؟ راحت و خوب!

linux
یک شنبه 08 دی 1387, 08:42 صبح
با سلام خدمت دوستان يه سوال در مورد sql server 2000 داشتم
من يک برنامه حسابداري نوشتم با VS2005 سي شارپ
اجراي اين برنامه در كامپيوتر مقصد بدونه نصب SQL Server,
هم براي امنيت ديتابيس و هم براي راحتي کاربر چگونه ممکن است :متفکر:

برای امنیت بیشتر اگر آن کامپیوتر روشن نشه خیلی بهتر هست ، شما هم برنامه نویسی را ول کن برو دنبال یک کار نون و آبدار.

Mohsen229266
پنج شنبه 12 دی 1387, 20:35 عصر
برای امنیت بیشتر اگر آن کامپیوتر روشن نشه خیلی بهتر هست ، شما هم برنامه نویسی را ول کن برو دنبال یک کار نون و آبدار.

اگه شما راه حل بهتری دارید یا خودتون از دیتابس مطمئن تر ی استفاده میکنید بگید تا همه وقتشونو رو sql server تلف نکنن!؟:عصبانی:

Nima NT
جمعه 13 دی 1387, 00:47 صبح
چرا به حالت اینترنتی استفاده نمیکنی , برو یه IP valid بگیر و به برنامت به عنوان آدرس سرور آی پی رو بده تا برنامه شما برای استفاده از بانک اطلاعاتی به سرور شما کانکت بشه و ادامه ماجرا.
این طوری دیتا بیس فقط رو سرور شماست و دست مشتری هم ندادیش.

linux
جمعه 13 دی 1387, 19:46 عصر
اگه شما راه حل بهتری دارید یا خودتون از دیتابس مطمئن تر ی استفاده میکنید بگید تا همه وقتشونو رو sql server تلف نکنن!؟:عصبانی:

جواب سوالت همونی بود که دادم! سوالت مثل این هست که کسی بگه بدون موتور چطور میشه یک ماشین رو راه انداخت ، یا بدون CPU چطور میشه ویندوز را اجرا کرد؟
قبلا به اندازه کافی گفته شده است که هر کسی که به کامپیوتر دسترسی داشته باشه و جزو آدمین ها باشد مطمئنا به همه چیز دسترسی داره به دیتابیس مثل بقیه برنامه و فایل ها.

Mohsen229266
چهارشنبه 18 دی 1387, 20:06 عصر
متشکرم دوست محترم من منظورم اینه که برای برنامه های کلاینت باید از چه دیتابیسی استفاده کرد که امنیت داشته باشد که همانند sql server حدود یک میلیون رکورد ذخیره کند با تشکر از پاسخ دوستان

linux
جمعه 21 فروردین 1388, 05:00 صبح
متشکرم دوست محترم من منظورم اینه که برای برنامه های کلاینت باید از چه دیتابیسی استفاده کرد که امنیت داشته باشد که همانند sql server حدود یک میلیون رکورد ذخیره کند با تشکر از پاسخ دوستان
هیچی ، روی کلاینت اصلا لازم نیست sql server نصب کنی .