PDA

View Full Version : مشكل در كار با Castalia

Saeed_m_Farid
چهارشنبه 04 دی 1387, 20:46 عصر
سلام
آقاي كشاورز تو يكي از تاپيكها Castalia (http://www.twodesk.com/castalia/index.html) رو معرفي كرده بودن كه من وقتي ديدمش چشام برق زد:متعجب: چون من شديدا با Ctrl+F اش مشكل دارم ولي از طرفي هم نميتونم از خيرش بگذرم؛
ميخواستم ببينم از بچه ها اگه كسي با اين tool كار ميكنه ميدونين چطور ميشه هم اونو داشت و هم به جاي Ctrl+F نرم Alt+S+D بزنم؟ چون اصلا از اين كارش خوشم نمياد! مگه 2006 و 2007 اينطورين كه اين روش من درآوردي رو درست كرده، ورد كه نيست؛ نميدونم اين جستجوي مسخره رو از كجا درآورده؟
نه Find in files داره، نه تركيبهاي جستجو و ...

vcldeveloper
پنج شنبه 05 دی 1387, 03:41 صبح
اتفاقا من از اون امکان Findاش خیلی خوشم میاد! بخصوص که Incremental هست. اگر بخوام در چند فایل جستجو بکنم، از همون گزینه منوی Search استفاده می کنم.

Saeed_m_Farid
پنج شنبه 05 دی 1387, 10:39 صبح
آقای کشاورز فقط بخاطر Incremental بودنش باید از تمام امکانات قبلیه چشم پوشی کنم؟ من اصلا فرض کنید ماوس ندارم! چون واقعا استفاده نمیکنم، دکمه ها مدل جدیدن یعنی حتما باید کلیک کنی! ضمنا Esc کار نمیکنه modal هم نیست؛ ضمنا مهمترین عیبش هم بنظر من جستجو فقط تو یونیت جاریه، من تمام یونیتهام رو باید یکی یکی با این بگردم واسه 1 کلمه خاص؟ بازم دمش گرم قبلیه رو غیرفعال نکردن. من فکر میکنم زیاد واسه برنامه نویسی مناسب نیست. واسه آفیسی ها خوبه...
بگذریم میشه فقط همین یه خاصیتش رو disable کرد؟ (شایدم من قدیمی موندیم و نمیتونم با امکانات جدید کنار بیام)

vcldeveloper
پنج شنبه 05 دی 1387, 11:26 صبح
میشه فقط همین یه خاصیتش رو disable کرد؟
Castalia | Castalia Options | Editor | Text Search