PDA

View Full Version : سوال: استفاده از سایت در شبکه

Hello,World!!
شنبه 07 دی 1387, 20:46 عصر
سلام به همه ی دوستان
من یه سایت با php و Mysql طراحی کردم و حالا می خوام اونو توی یه شبکه که 4 تا سیستم به هم متصلن بذارم که یکیشون سرور باشه و ...توی سیستم خودم IIS رو نصب کرده بودم حالا نمی دونم چیکار کنم؟روی سیستم سرور چیا نصب کنم و چطوری از روی 3 تا سیستم دیگه سایت رو استفاده کنم.دوستان اگه راهنمایی کنن یا مقاله ای در این خصوص بذارن یه دنیا ممنون می شم

raspotineiran
شنبه 07 دی 1387, 22:28 عصر
فکر کنم این بدردت بخوره:
www.itbuzzer.net/articles/apr03/03.asp

Hello,World!!
یک شنبه 08 دی 1387, 01:01 صبح
ممنون اما سوالم اینه که روی سرور چه چیزایی نصب کنم؟
mysqlو php نصب کنم و سایتم رو توی Inetpub کپی کنم و بعدش اون کارایی که این مقاله گفته کافیه؟

moosa2007
یک شنبه 08 دی 1387, 07:37 صبح
سلام دوست من
دقیقا درست است شما این کار را انجام بده در صورت بروز مشکل من و دوستان در خدمت شما هستیم

موفق باشید

janbozorgi
یک شنبه 08 دی 1387, 09:23 صبح
با سلام
دوست عزیز دوحالت وجود دارد اول اینکه بخوای بطور محدود کار کنی و کاربران محدود داشته باشی و دوم اینکه نه بخوای مثلا در اینترنت با کاربران بالا و سرعت پاسخگویی بالا کار کنی. که در هر دو حالت بالا باز هم دو گزینه وجود داره و اونم اینکه بخوای همزمان از php و asp استفاده کنی یا بطور خاص از php.

اگه بخوای به صورت محدود کار کنی یه نسخه ومپ رو روی سرورت نصب کن و اطلاعات خودتو رو توی www او کپی کن و بعد دوتا کار رو انجام بده:
1 - iis سرورتو غیر فعال کن
2 - ومپ رو بصورت put online قرار بده
ولی اگر بخواهی از asp هم پشتیبانی بشه باید ومپ با پشتیبانی iis رو نصب کنی
در اینترنت هم کافی که php و mysql و ... موارد مورد نیاز رو نصب کنی که اگر iis فعال بود نیازی به نصب apache دیگه نداری...
ببخشید اگه کوتاه بود