PDA

View Full Version : نحوه خواند محتویات یک فایل DAT

Asad.Safari
پنج شنبه 12 دی 1387, 12:48 عصر
با سلام

من یک فایل Dat دارم که محتوای اون فارسی است و این فایل در محیط داس ساخته شده است .

مشکلی است این است که من میخام محتویات این فایل رو در #C بخونم , ولی مشکل این است فقط عدد بیرون میده , و جز عدد هیچی نمیشه ازش خوند , در حالی که ما این فایل در داس با برنامه سپند باز کردیم و تمام محتویاتش رو دیدیم .

به نظر شما چه کار باید کرد ؟

موفق باشید

Amir Oveisi
پنج شنبه 12 دی 1387, 15:49 عصر
باید بدونید که با چه ساختاری اون برنامه سپند اطلاعات رو تو فایل ذخیره میکنه و بعد با همون ساختار هم فایل رو بخونید.

موفق باشید
jooje

s_ahmadneya
پنج شنبه 12 دی 1387, 22:58 عصر
اصولا" داده ها در محیط داس ذخیره می شوند در محیط ویندوز بهم می ریزه شما باید انها را بخوانی و در محیط سی شارپ تبدیل کنی کد تبدیلش در سایت است.
اگه پیدا نکردی من در خدمتم

Asad.Safari
جمعه 13 دی 1387, 12:00 عصر
اصولا" داده ها در محیط داس ذخیره می شوند در محیط ویندوز بهم می ریزه شما باید انها را بخوانی و در محیط سی شارپ تبدیل کنی کد تبدیلش در سایت است.
اگه پیدا نکردی من در خدمتم

فکر کنم باید CodePage داس به ویندوز تبدیل بشود ؟ نه ؟

اگر سمپلی دارین لطف کنید ...

موفق باشید

farzadho
دوشنبه 05 اسفند 1387, 22:16 عصر
منم همین مشکل رو دارم
دوستان خواهشن راهنمایی کنید...

mohammad diba
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 08:02 صبح
با سلام
من چند وقت پيش يك برنامه (تريال) دانلود كردم كه كامل داده هاي فارسي داس رو به ديتابس مورد نظر تبديل ميكرد اگه به دردتون مي خوره پيداش كنم و بذارمش توسايت.

NewFoxStudent
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 14:35 عصر
با سلام
من چند وقت پيش يك برنامه (تريال) دانلود كردم كه كامل داده هاي فارسي داس رو به ديتابس مورد نظر تبديل ميكرد اگه به دردتون مي خوره پيداش كنم و بذارمش توسايت.

شما در این مورد چی فکر میکنید
به دردمون میخوره یا نه

heivin
جمعه 06 شهریور 1388, 13:04 عصر
با سلام
اگه ممکنه لینکشو بزارید
اگه دوستان دیگه هم برنامه ای برای خواندن فایل dat دارن با سورس ممنون میشم بزارن