PDA

View Full Version : قیمت گذاری نرم افزار مدیریت فروشگاههای نرم افزاری , لطفا" کمک کنید

Nima NT
جمعه 13 دی 1387, 00:17 صبح
با سلام خدمت اساتید محترم.
ممنون میشم اگر در قیمت گذاری این برنامه به بنده کمک کنید , بنده و یکی از دوستانم این نرم افزار رو طراحی کردیم که عکسهایی از ظاهر اون رو در ضمیمه ها مشاهده میفرمائید.
برنامه برای مدیریت فروشگاههای نرم افزاری طراحی شده , به این صورت که کاربر میتونه تمامی نرم افزارهای موجود در فروشگاه رو یا به صورت دستی یا به صورت اتوماتیک ( جستجوی اتوماتیک از روی سی دی ) به برنامه وارد کنه و در موقع نیاز اون رو با توجه به نام و یا مشخصات دیگه پیدا کنه و فاکتورش رو چاپ کنه.
برنامه کلیه گردش های مالی رو برای یه فروشگاه نرم افزاری رو انجام میده ( یه سیستم کامل حسابداری براش نوشتیم , از جمله مواردی مثل سال مالی , مدیریت چک ها , صندوق , خریدار و فروشنده , حساب سرمایه , سود و زیان و کلی چیز دیگه که تو عکس هم معلومه :لبخند: )
قیمت هر بسته نرم افزاری رو ما 20000 تومان گفتیم. آیا قیمت خوبی گفتیم ؟ اگر ازمون سورس خواستن به نظر شما چقدر قیمت بدیم ؟

---

ممنون میشم کمک کنید

Nima NT
جمعه 13 دی 1387, 00:18 صبح
این هم ما بقی عکسها.

mafazel
یک شنبه 15 دی 1387, 07:01 صبح
سلام دوست عزیز
البته شما خودتون استادید. ما جسارتا اظهار نظر می کنیم.
به نظر من برای اینکه ضرر نکنید (و البته سود! هم نکنید) حدود 500 الی 600 هزار تومان از این نرم افزار باید انتظار در آمد داشته باشید(حدود 2 نفر ماه، هر نفر ماه 250 الی 300 هزار تومان). حالا شما این بسته را 20.000 تومان قیمت دادید باید حدود 25 الی 30 فروش داشته باشید که درآمد مورد نظر را بدست بیاورید. این تعداد هم به راحتی قابل دستیابی نیست.منظور اینکه به نظر من قیمت شما برای مصرف کننده واقعا خوبه و کمتر از این پیدا نمی کنه. ولی برای شما کمه! جا داشت تا 25 الی 30 هزار تومان قیمت بدید.
یکم روی بازاریابی باید زحمت بکشید و هزینه کنید.

Hamid_Reza_xx
دوشنبه 16 دی 1387, 15:37 عصر
قیمت هر بسته نرم افزاری رو ما 20000 تومان گفتیم. آیا قیمت خوبی گفتیم ؟
خیلی ارزون دارید کار می کنید.به نظر من با توجه به اینکه سال مالی , مدیریت چک ها , صندوق , خریدار و فروشنده , حساب سرمایه , سود و زیان و ... درش وجود داره میشه یک سیستم حسابداری بازرگانی-خدمات که اگر بخواین به صورت عمده اون رو بفروشید هر بسته رو باید بین 50 تا 100 هزار تومن و اگر یک نسخه بخواین بفروشید حدود 1,000,000 تا 3,000,000 میلیون تومان ارزش داره.
توصیه من به شما اینه که به هیچ وجه کارتون رو ارزون نفروشید چون باعث خراب شدن کار برنامه نویسی میشه.شما کار کوچکی نمی کنید پس باید براش ارزش قائل بشید.

mahmood.cpp
پنج شنبه 03 بهمن 1387, 22:29 عصر
سلام به نظر من قیمتی که برای نرم افزار گذاشتید ارزون هست این نرم افزار نرم افزار کاملی هست شما میتونید تا 40000تومان برای هر بسته و برای سورسش هم 2500000تومان قیمت بدید.

Nima NT
پنج شنبه 03 بهمن 1387, 22:37 عصر
ممنونم , ولی یه سوال , چطوره این نرم افزار ار فقط برای یه جای خصوصی گسترش بدیم ؟ آیا ارزش کار کردن رو داره ؟

pnustudent110
جمعه 18 بهمن 1387, 12:50 عصر
دوست عزيز مطئنن براي برنامه زحمت زيادي كشيديد.آيا 20 تا 30 تومن براي هر بسته ارزش زحمت كار رو داره؟