PDA

View Full Version : مشکل در مشاهده عکس از بانک

sepide1
یک شنبه 22 دی 1387, 12:39 عصر
سلام ، مستقیم میرم سر اصل مطلب، من از طریق دو TextBox اطلاعات مورد نظرم را از بانک جستجو و مشاهده می کنم که این اطلاعات حاوی یک سری فیلدها و فیلد عکس می باشد . در جستجو هیچ مشکلی ندارم و اگر من اطلاعات فردی را با شماره 1،2،و3 را خواستم براحتی به من به همراه عکس نشان می دهد اما اگر 11 را سرچ کردم اطلاعات فرد 11 را بدون عکس(یعنی با عکس شماره1) نشان می دهد و برای دوازده نیز عکس فرد شماره 1 و برای مثلا 21 عکس شماره 2 را نشان می دهد یعنی برای عکس فقط به ابتدای شماره (از سمت چپ) نگاه می کند ولی بقیه اطلاعات درست است. این مشکل را چطور باید حل کرد؟ در ضمن بانک ام SQl و عکس داخل بانک ذخیره می شود

loadpic();
string selcomm = "SELECT * FROM [hame] WHERE ([shomareh] =@shomareh) AND ([l_name]=@l_name) ";
SqlDataAdapter oleDbDataAdapter1 = newSqlDataAdapter(selcomm, con);
oleDbDataAdapter1.SelectCommand.Parameters.Add("@shomareh", SqlDbType.BigInt, 20, "[shomareh]").Value = textBox1.Text;
oleDbDataAdapter1.SelectCommand.Parameters.Add("@l_name", SqlDbType.NVarChar, 20, "[l_name]").Value = textBox2.Text;
con.Open();
blog stud = newblog();
stud.Clear();
oleDbDataAdapter1.Fill(stud, "tch");
dataGrid1.DataSource = stud.Tables["tch"];
con.Close();

privatevoid loadpic()

if (textBox2.Text != "")
{

SqlCommand com = newSqlCommand("shomareh", con);
com.CommandType = CommandType.StoredProcedure;
com.Parameters.Add("@shomareh", SqlDbType.BigInt, 50);
com.Parameters["@shomareh"].Value = textBox1.Text;
con.Open();
SqlDataReader dr = com.ExecuteReader();
if (dr.HasRows == true)
{
dr.Read();
byte[] buf = (byte[])dr["pic"];
MemoryStream ms = newMemoryStream(buf);
pictureBox1.Image = Image.FromStream(ms);
ms.Close();
}
con.Close();
dr.Close();
}

hamidm
دوشنبه 23 دی 1387, 12:47 عصر
سلام
از برنامه اجراي خط به خط بگيرين ببينين موقع selectكردن، textBox مربوط به شماره فرد با چي مقدار دهي شده؟

sepide1
دوشنبه 23 دی 1387, 13:25 عصر
سلام
از برنامه اجراي خط به خط بگيرين ببينين موقع selectكردن، textBox مربوط به شماره فرد با چي مقدار دهي شده؟
یعنی چی مشکلی که نداره

sepide1
دوشنبه 23 دی 1387, 13:26 عصر
عاقبت کسی میتونه به من کمک کنه یا نه؟

sepide1
سه شنبه 24 دی 1387, 14:59 عصر
آقای مداح لطفا اگه میشه شما یه کمکی بکنید