PDA

View Full Version : کدام را به کاربر نرم افزارم پیشنهاد کنم msde یا sql server enterprise manger

moferferi
سه شنبه 24 دی 1387, 22:52 عصر
سلام
من برنامه ای دارم که با sql 2000 کار میکنه.و عملیات attach,backup,restore را از درون خود نرم افزار به درستی انجام میده.و کاربر هیچگونه نیازی به محیط enterprise manager نداره.
حالا میخواستم بدونم که با این توصیفات بهتره که به کاربر پیشنهاد کنم sql server را نصب کنه یا msde.ایا استفاده از sql server در شرایطی که کاربر هیچگونه نیازی به وورد به ان را ندارد باز هم مفید است و اینکه msde قدرت کافی و لازم را دارد.

AminSobati
چهارشنبه 25 دی 1387, 11:21 صبح
سلام دوست عزیزم،
این موردی که عنوان کردین ملاک انتخاب نیست. صرفا اینکه کاربر Enterprise Manager نیاز داره یا نه باعث نمیشه تا ما بین دو Edition تصمیم بگیریم. ممکنه نرم افزار شما از قابلیتهایی استفاده کرده باشه که فقط در Enterprise Edition هست ولی کاربر با محیط Enterprise Manager اصلا کاری نداشته باشه! نحوه انتخاب، برمیگرده به نیازهای نرم افزار شما. در Books Online بخشی هست که جزئیات تفاوت بین Editionهای مختلف رو در یک جدول توضیح داده. میتونین کلمات کلیدی Edition و Support و Feature رو در Books Online جستجو کنید