PDA

View Full Version : چند Component جدید برای ساختن رابط کاربری(Microsoft Visual Basic Power Packs 3.0)

hosseinsinohe
پنج شنبه 26 دی 1387, 22:18 عصر
این بسته حاوی چند کنترل برای ساختن یک رابط کاربری بهتر می باشد که توسط شرکت Microsoft برای برنامه نویسان VB.Net ارائه شده ولی برنامه نویسان C# نیز می توانند از آن استفاده کنند.
این بسته حاوی چند کنترل Shape و Line می باشد.همچنین کنترلی برای چاپ فرم برنامه توسط چاپگر و از همه مهمتر کنترلی به نام DataRepeater می باشد که توسط آن می توان هر سطر از داده های بانک اطلاعاتی را به صورت یک سطر جدا در روی فرم نمایش داد.
جالبه!!!
خودتون دانلود کنید و امتحانش کنید.
لینک دانلود از سایت Microsoft:
http://msdn.microsoft.com/en-us/vbasic/bb735936.aspx

Sajjad.Aghapour
جمعه 27 دی 1387, 00:34 صبح
خوب بود.ممنون...
ولی یه چیزی که برای من جای سوال داره اینه که این کنترل ها به همراه کنترلهای دیگه select نمیشه(group) ،ولی با هم دیگه میشن.یعنی:
شما یه select all توی فرم یه بار با ctrl + a و یه بار با موس بزن ببین نتیجه چطوریه؟

hosseinsinohe
جمعه 27 دی 1387, 01:00 صبح
خوب بود.ممنون...
ولی یه چیزی که برای من جای سوال داره اینه که این کنترل ها به همراه کنترلهای دیگه select نمیشه(group) ،ولی با هم دیگه میشن.یعنی:
شما یه select all توی فرم یه بار با ctrl + a و یه بار با موس بزن ببین نتیجه چطوریه؟

آره همشون به غیر از DataRepeater اینجوری اند.
از بین اینا فکر می کنم DataRepeater اون جالب باشه

Mrs.Net
جمعه 27 دی 1387, 18:44 عصر
ممنون خیلی لازم بود
تو کامپیوتر کاربر نهایی که نباید این کامپوننت نصب بشه؟

hosseinsinohe
شنبه 28 دی 1387, 00:08 صبح
ممنون خیلی لازم بود
تو کامپیوتر کاربر نهایی که نباید این کامپوننت نصب بشه؟

باید نصب بشه!!!
میتونی در هنگام ساختن فایل Setup در پروژه Setup خود در VS در قسمت Prerequisites گزینه مربوط به اون رو تیک بزنی تا به پروژه Setup اضافه بشه.