PDA

View Full Version : مشکل در اجرای Web Application

DrDelphi2003
چهارشنبه 11 آذر 1383, 16:46 عصر
سلام به دوستان عزیز
1- من یه برنامه Application Server نوشتم ولی نمی تونم اونرو اجرا کنم. (برنامه من خیلی سادس برای شروع به کاره, از نوع CGI-BIN ) اونو کامپایل کردم و فایل Exe رو توی شاخه Doman/Cgi-bin سایت قرار دادم ولی وقتی اونو صدا می زنم کار نمی کنه.
در حالیه که اگه همین کار رو رو کامپیوتر خودم با استفاده از سرور PWS انجام می دم, کار می کنه!
ممکنه منو راهنمایی کنید. آیا لازمه من چیزی رو تو سایت تنظیم کنم!
2- یه سوال دیگه هم دارم اینکه اندازه فایل تولید شده به این روش, اثری روی سرعت load شدن صفحه سایت داره یا نه؟
از اینکه سوالات منو خودندید متشکرم و خسته هم نباشید! :cry:

مهدی کرامتی
چهارشنبه 11 آذر 1383, 18:44 عصر
1- شما یک Web Application نوشته اید، نه یک Application Server. برای اجرا بر روی سایت تان میبایست به فولدر مورد نظر دسترسی Execute بدهید.

2- تاثیر چندانی ندارد، چون آن فایل برای سرور Local محسوب میشود. منتهی اگر پردازشهای درون برنامه شما زیاد باشد ممکن است سر Server را شلوغ کند که این از بازده آن میکاهد.

DrDelphi2003
دوشنبه 16 آذر 1383, 18:39 عصر
:sorry:
چون این اولین برنامه ای بود که می نوشتم و اون جایی که به اینترنت دسترسی دارم از کامپیوتر خودم جداست عنوان برنامه رو اشتباه کردم معذرت می خوام.
:thnx:
فکر می کنم مشکل اینه که سرور ما linux ه این میتونه مشکل ساز باشه! اگه من گزینه cross رو بزنم حل می شه! :kaf:

مهدی کرامتی
سه شنبه 17 آذر 1383, 14:46 عصر
برای اجرای Application های نوشته شده با دلفی سرور مقصد حتما باید ویندوز باشد. برای توسعه Web Application های ویژه سرورهای لینوکس میبایست از Kylix استفاده کنید.

_alish_
چهارشنبه 25 آذر 1383, 15:02 عصر
بهتر بجای exe CGI از ISAPI استفاده کنی مراحلش مانند CGI (در WebBroker) می باشد و سرعت خیلی بهتری نسبت به CGI دارد

حاجی مسعود
پنج شنبه 26 آذر 1383, 13:35 عصر
آیا با ظهور دات نت cgi و isapi در حال منسوخ شدند؟
شما سرمایه گذاری برای یادگیری و تسلط روی کدام را پیشنهاد میکنید؟