PDA

View Full Version : تغییر مجوز های دسترسی ویندوز

littledemon
یک شنبه 29 دی 1387, 16:52 عصر
با سلام.
هر چی جستجو کردم چیزی پیدا نکردم ! گویا کسی قبلا تو انجمن در موردش سوال نداشته !

من میخوام با برنامه ام مجوز های دسترسی ویندوز رو رو سیستم کاربر تغییر بدم!
کاربر من نباید به یه سری از قسمت های ویندوز دسترسی داشته باشه ! چون برنامه ام رو داغون میکنه هر تغییر مشکوکی تو ویندوز !
مثلا حق دسترسی به کنترل پنل ، تغییر تاریخ و زمان ، دسترسی به یوزر ا و تغییر پسووردشون و از این دست کار ها . میشه یه جوری permission های ویندوز رو تغییر بدم ؟

با تشکر:لبخند:

parsehvb
یک شنبه 29 دی 1387, 16:59 عصر
دوست عزیز این مورد قبلاً با عناوین مختلفی از قبیل قفل کردن ویندوز و یا مخفی کردن برنامه در task manager و یا جلوگیری از بستن برنامه و یا جلوگیری از ورود اشخاص به پوشه برنامه عنوان شده است و مطالب خوبی هم مطرح گردیده که مشکل شما را تا حدود زیادی حل خواهد کرد و شما بدین ترتیب می توانید یا از طریق محدود کردن کاربر از طریق تنظیمات خود ویندوز در کنترل پنل این مسئل را حل کنید و یا موارد فوق الذکر را جستجو کنید

littledemon
یک شنبه 29 دی 1387, 17:26 عصر
ممنون از شما...سرچ کردم ولی دردی از من دوا نکرد. چون معمولا برای جلوگیری از ورود به یه پوشه بحث هایی شده قبلا ...
من میخوام مجوز های خود ویندوز رو تغییر بدم..

یه راه به نظرم رسید که :

"من برنامه ام رو روی یه دونه یوزر که قبلا محدود شده مثل guest اجرا کنم و حق دسترسی رو برای برنامه خودم باز بزارم !!! یعنی تو اون یوزر برنامه من هر کاری خواست بکنه بتونه. ! این بهتره ... "

ایا راهی برا این یکی هست ؟!؟!؟

parsehvb
دوشنبه 30 دی 1387, 07:17 صبح
ببینید دوست عزیز
تمام کارهای داخل ویندوز توسط ابزارهای مختلفی قابل کنترل هستند تا از دسترسی افراد یا کاربران به دور باشند که یکی از این ابزارها gpedit است و دیگری رجیستری و....

که شما می توانید با محدود کردن کاربر خود در دسترسی به این برنامه ها به مقصود خود برسید

littledemon
چهارشنبه 02 بهمن 1387, 16:54 عصر
خوب همه کار ها رو که نمیشه با رجیستری انجام داد!!! میشه ؟
من که نمیتونم برم پای سیستم مشتری !!! میتونم برم ست کنم همه رو ؟ نمیتونم. برنامه من باید بتونه همه این مجوز ها رو ست کنه ... من برا هر مشتری نمی تونم برم پای سیستمش و مشخصات سیستمش رو تغییر بدم .

راه بهتری هست ؟