PDA

View Full Version : سوال: در مورد پروزه پایگاه داده کمکم کنید...!

yaldaaa
دوشنبه 30 دی 1387, 16:03 عصر
اطلاعات بیشتر : برای یک سیستم انتخابی اطلاعات جمع آوری کنید. فرم های مربوط را گردآوری کنید. براساس تجزیه وتحلیل نمودار ER را ترسیم کنید (در داخل محیط Case Studio ). عمل نرمال سازی مربوط به نمودار را انجام دهید(در محیط SQL ). جداول و ارتباطات را پیاده سازی کرده و در یکی از محیط های ویژوال ، یک برنامه ساده بنویسید که از طریق فرم و کامپوننت های مربوطه اطلاعات را دریافت کرده و در جداول پایگاه داده ذخیره کند. علاوه بر آن ، برنامه باید امکان حذف و بروزرسانی و جستجوی رکوردها را داشته باشد.

جزئیات : هرکی هر کمکی از دستش بر میاد انجام بده لطفا چون وقت ندارم:افسرده: با تشکر از همه ی دوستان

linux
سه شنبه 01 بهمن 1387, 10:16 صبح
اطلاعات بیشتر : برای یک سیستم انتخابی اطلاعات جمع آوری کنید. فرم های مربوط را گردآوری کنید. براساس تجزیه وتحلیل نمودار ER را ترسیم کنید (در داخل محیط Case Studio ). عمل نرمال سازی مربوط به نمودار را انجام دهید(در محیط SQL ). جداول و ارتباطات را پیاده سازی کرده و در یکی از محیط های ویژوال ، یک برنامه ساده بنویسید که از طریق فرم و کامپوننت های مربوطه اطلاعات را دریافت کرده و در جداول پایگاه داده ذخیره کند. علاوه بر آن ، برنامه باید امکان حذف و بروزرسانی و جستجوی رکوردها را داشته باشد.

جزئیات : هرکی هر کمکی از دستش بر میاد انجام بده لطفا چون وقت ندارم:افسرده: با تشکر از همه ی دوستان

یک ترم خوردی و خوابیدی الان آخر ترم آمدی اینجا که پروژه را یکی دیگر برای شما بنویسد ،
طبق قوانین انجمن باید پست شما حذف بشود

yaldaaa
چهارشنبه 02 بهمن 1387, 15:14 عصر
من راهنمایی میخوام نه پروزه
لطفا کمک کنید

linux
چهارشنبه 02 بهمن 1387, 17:00 عصر
من راهنمایی میخوام نه پروزه

اگر منظور سیستم انتخابی سیستمی هست که شما باید انتخاب کنید ، بفرمایید که چی انتخاب کردید ، اگر می خواهید ما راهنمایی کنیم که چه کاری را انتخاب کنید ، خوب پیشنهاد من یک چیز ساده مثل مدرسه هست.